İnsan boyunu uzatmanın yolu en sonunda bulundu

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
İnsan boyunu uzatmanın yolu en sonunda bulundu
Boyunuzu 3.5 Ayda 10 cm uzatmak istermisiniz?diye soracağım ama sormaya gerek yok çünkü bunu herkes ister...Benim boyum 1.63 ama 10 cm daha uzasam hiç de fena olmaz:)Eşim ise; 1.85 hiç değilse 10 cm uzayarak eşime yetişmiş olurum.Tabi süt içerek olacak birşey değil.Vücudunuza takılacak çiviler sayesinde boyunuzu istediğiniz kadar uzuyor.Bence en iyisi süt içmeye devam.Böyle şeyler sağlık açısından sorun yaratabilir.Buyrun haberimize bir göz atalım:):):)

boy-uzatma-8562.jpg

Projeleri için Avrupa Patent Ofisi’ne başvuran bilim adamları kemiklerin içine çakılan çiviler sayesinde her gün boyun 1 mm kadar uzatılabileceğini söylüyorlar. Diğer bir projede ise günde bir kere ayağını sert bir şekilde yere vuran kişilerin boyunun uzadığı ispatlanıyor. İki yöntemle de boylarda 3.5 ay gibi kısa bir sürede 10 cm’e varan artış sağlanacak. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ortopedi ve Tramvatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Havıtçıoğlu, projeleri Kimya Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümleri ile birlikte geliştirdiklerini kaydetti. Havıtçıoğlu ayrıca Avrupa Patent Ofisine 18 Eylül 2006 tarihinde başvurduklarını ve kısa süre sonra patentlerinin gelmesini beklediğini sözlerine ekledi.
boy-uzatma1-2799.jpg

Sizi bilmem ama ben kemiklerime çivi çakmayı geçtim duvara bile çivi çakamam:D:DAma taktırmak isteyen varsa buyursun:):):)

Geri