Isırgan otunun saça faydaları nedir nasıl uygulanır?

1

123berfo123

Forum Okuru
Isırgan otunun saça faydaları nedir nasıl uygulanır?

Isırgan otunun saça faydaları melek kadınlar kulübü ısırgan otu saça nasıl uygulanır forumda.​

Isırgan otunun saça faydalı olduğunu duydum ama ben küçüklükten beri ısırgan otundan korkarım hani ısırıyor diye :D. Bu saça nasıl uygulanır ki bilmiyorum. Isırgan otunun saça faydaları nedir? Isırgan otuyla saç yıkayınca acaba ne gibi etkileri oluyor? Saçlarımın ciddi manada bakıma ihtiyacı var ve eğer gerçekten saçı besleyip canlandırıyor ise denemek isterim.

Merhabalar
Isırgan otunun saça faydaları saymakla bitmez. Saçlarınızda yıpranma kopma gibi sorunlar varsa ısırgan otu sizin için bulunmaz hint kumaşı. Aradığınız her şey aslında saçlarınızın ihtiyacı olan bütün vitaminler ısırgan otunda saklı ısırgan otu ile saçlarınız sağlıklı ve hızlı uzarken hem de derinden beslenir dökülmesini durdurur hızlı uzar ve saç tellerini dipten ucuna kadar güçlendirir ve aşırı yağlanma varsa bu yağlanmayı dengeler. Peki ısırgan otu saça nasıl uygulanır? Bir tutam ısırganotu 1 litreye yakın kaynayan suyun içine atılır ve 4 dakika kadar tutulur sonra altı kapatılır soğumaya bırakılır ve süzülerek bir kaba alınır saçlarınızı bu suyla yıkadıktan sonra yarım saat ıslak olarak bekletilir. Haftada bir ya da 15 günde bir bu uygulamayı yapmanız saçlarınızı aşırı derecede besler ve kuvvetlendirir. Isırgan otu ile alakalı bilmediğiniz faydaları aşağıdaki linkte "ısırgan otu temizliği ve faydaları" hemen aşağıya bırakıyorum.

Geri