İşte böyle sevdim onu ben .Burası benim köşem

sana hiç kızarmıyım şikerimm sen nasılsın??? kendimden seni sormayı unuttum şikerimm ne var ne yok????

sana hiç kızarmıyım şikerimm sen nasılsın??? kendimden seni sormayı unuttum şikerimm ne var ne yok????

sudemiim pardon yanlış anladımm ..sen niye kapalı tutuyon tlf.nu eninde sonunda yine konuşmucakmısn bitanemm..benii boşverr sudemmiim senn iyii oll yeterr bitanemm..üzme tatlı canınıı..sen herşeyin en güzeline layııksıınn. kendinide yıpratmaa lütfenn bitanemm

sucremmm canımm nerelerdesin sen bende giremiyodum mekana inan hep akjlımdasınn durumun nasıl bi sorun yoktur inşş kötü şeyler oldu sucrem çok üzgünüm :18:

0yyy kıyamam gülüm yaa bitürlü konuşamadık nasip olmadı ne oldu be canım ne yaptılar gene neden seni arıyo sen konuşmuyosun anlamadımki. Bak şimdi çok üzüldüm ya uzun zaman yoktum seni yalnız bıraktım kusura bakma canım benim inşlah artık yalnız bırakmicam....

hazanmevsimigiden55555kkw6.jpg

Bir burukluk kaplar benliğimi,
Hüzünlü bir sevinç gözlerimdeki
Ruh gurbetindeki beni
Güldürmüyor hiç bir bayramlar

2w2ou1s.jpg

Gönül dağimin yok efsanesi
Suskun yüreğimin tek bahanesi
Hayatimin oynanan son sahnesi
Kapansada rahat etsem son perdesi

2w2ou1s.jpg

Kar boran hep dört bir yanım
Hasretim sanadır ceylanım
Sararıp soldu açmadan baharım
Başıma bela oldu buruk yüreğim!

5abd1614d8c58127eb5ce29ak6.jpg

sudemiim pardon yanlış anladımm ..sen niye kapalı tutuyon tlf.nu eninde sonunda yine konuşmucakmısn bitanemm..benii boşverr sudemmiim senn iyii oll yeterr bitanemm..üzme tatlı canınıı..sen herşeyin en güzeline layııksıınn. kendinide yıpratmaa lütfenn bitanemm
canımm şikerimm önemli değil şuan onunla konuşmaya hiç hazır değilimm şikerimm canımm yanıyo :18: bilmiyorum belkide hiçç konuşmam olurmu şikerimm sen nasılsın çook sağol şikerimm sende herşeyin en güzeline layıksınn..Hakanınla çook mutlu ol inşallah...

0yyy kıyamam gülüm yaa bitürlü konuşamadık nasip olmadı ne oldu be canım ne yaptılar gene neden seni arıyo sen konuşmuyosun anlamadımki. Bak şimdi çok üzüldüm ya uzun zaman yoktum seni yalnız bıraktım kusura bakma canım benim inşlah artık yalnız bırakmicam....
canımm sucremm sen geldin ya seni görmek bile yetiyo bana çook özledim seni :kiss: çoook teş ederim sana evet canımm ya konuşamadık zaten onu düşünmek bile deli ediyo beni görüştüğümüzde anlatırım inşş...

Kar boran hep dört bir yanım
Hasretim sanadır ceylanım

Sararıp soldu açmadan baharım
Başıma bela oldu buruk yüreğim

canımm sucremm ya ellerine sağlıkk çook teş ederim sana :kiss:

İnsan ömrü bir kitap misali değil midir?
Kimininki bir satırlık, kimininki bin sayfalıktır
Tek ortak noktaları bir gün biteceğidir...
Ben hüzün dolu bir kitabım

Benim acılarım sayfa, göz yaşlarımsa mürekkep oldu
Anlattılar birer birer, ama konu hep aynıydı
Hayat akışım bir çizgiydi, çizginin adı ise "hüzün"

Senaryo baştan belliymiş, acılar benim kaderimmiş
Mutluluğu yakalamaya uğraşırken, tebessüm etmek bile
Yasakmış
İstesem de istemesem de oynamaya mecburum

Aşk'tır karanlıkta insanı aydınlatan
O'dur insanın ruhunu, beynini güzelleştiren