İşte gerçek AŞK

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
İşte gerçek AŞK
İşte gerçek AŞK bu olsa gerek.... ama kaç kişiye denk gelirki bölesi ????
ask15_1252477870-5570.jpg

iki genç internette bir oyun sitesinde tanışırlar güzel bi arkadaşlıkları olur zaman geçtikçe saygı sevgi çerçevesinde gel git brilikte bayağı bi zaman geçirirler yavaş yavaş bu arkadaşlık anlayamadıkları bi ilgiye dönüşmüştür ikiside kendinçe saçmalama görmedin bile nasıl aşık oluyosun diyip avuturlar kendilerini ama gerçektende ilgi merak özlem sevinç üzün hepsi vardır bu arkadaşlıkta bir gün çoçuk daha ƒazla dayanamayıp açar onuyu ve ister gül ister alay et der böyle böyle diyi? açar konuyu korkmadan utanmadan söyler bütün hislerini görmeden aşık olduğu kıza ve kızda dinledikten sonra aynı şeyleri söyler çoçuga ve bende korktum der vel hasıl kelam anlaşırlar ve artık bu arkadaşlıkları aşka dönüşür güzel ve mutlu zaman geçirirler bir gün artık buluşmak için sözleşirler kız elimde gül oluçak der çoçukta birşeyler söyler ve o gün gelip çatar çoçuk heyeçanla sahil kenarındaki çay bahçesine gider sağa sola bakar ilerde bir kadın görür elindede gül vardır kendinden emin adınlarla yanına gider ve kadının buruşuk yüzlü tatlı bir yaşlı kadın olduğunu görür :S
içinde fırtınalar kopar ve hiç belli etmeden merhaba aşkım der elini uzatır..
yaşlı kadın ne aşkımı be evladım ben senin anneannen yaşındayım ne aşkı der ?
çoçuk durumu anlatır yaşlı kadına yaşlı kadın gülümser ve derki;
evladım bu gülü bana şurada oturan genç kız verdi der
çoçuk gösterdiği yöne bakar ve kendine bakan gülümseyen bir çift yeşil göz görür
koşarak yanına gider ve sarılırlar kız aferim sana eğer arkana bile bakmadan gitseydin seninle görüşmeyeçektim ama yaşlı olmasına ragmen yinede sahip çıktın der ve mutlu bi şekilde oradan ayrılırlar..

Geri