İzmirde en iyi kadın doğum uzmanı tavsiye

A

Aysun 3535

Forum Okuru
İzmirde en iyi kadın doğum uzmanı tavsiye
Arkadaşlar merhaba ismim aysun izmire 2 ay oldu taşınalı. Haliyle her yeri bilmiyorum. Bu ay adet olmadım test yaptım negatif çıktı. İyi bir kadın doğum uzmanına gitmek istiyorum. Önerebileceğiniz izmir de bir kadın doğum uzmanı var mı acaba ?

Merhaba,

Bir çok kadın bir dönemi ( adet , regl, mens ) kaçırabilir. Kaçırılmış bir dönem genel de akıla gebeliği getirse de , bir çok koşul gecikmeye neden olabilir. Çoğu durumda, bir dönemin gecikmesi geçici olur ve normal menstrual döngü, nedene bir kez müdahale edildikten sonra yeniden başlayabilir. Adet gecikmesi, stres, hormonal problemler den, rahim kaynaklı sorunlar dan , kullanılan bazı ilaçlar dan vs gibi durumlar dan kaynaklanabilir. Altta yatan nedeni bulmak için bir kadın doğum uzmanına görünmekte fayda var. Hekim , bazı hormon tetkitleri, usg ve vajinal muayene ile durumu değerlendirir tanıyı koyar ve nedene göre tedaviyi uygular.

İzmir de size önere bileceğimiz hekim Medical park hastenesinde Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Mehmet Bal.

Uzmanlık Alanları: Gebelik Takibi, Jinekolojik Operasyonlar, Laparoskopik Kist Ameliyatları, İnfertilite, Ürojinekolojik Operasyonlar

Adres: Yeni girne bulvarı. 1825 sk. No: 12 / Karşıyaka- izmir

İletişim: 0232 399 50 50
Sağlıklı günler diliyoruz..

Selamlar , ben medical park hastanesin de mehmet bal hocaya gebelik takibine gidiyorum çok güler yüzlü ve kibar bir hekim. Kafanızdaki tüm sorulara yanıt veriyor kesinlikle tavsiye ederim

benim 3 yıldır bebeğim olmuyordu mehmet bala tavsiye üzerine gittim 3. ayda gebe kaldım . Allah herkese bu mutluluğu nasip etsin

Bir gece aniden rahatsızlandım sabaha kadar ağrı çektim internetten medical park hastanesini inceledim mehmet bal hocaya gitmeyi tercih ettim ve iyikide gitmişim kocaman bir kistim varmış beni ameliyat etti ameliyat çok başarılı geçti hiç bir problem yaşamadım mehmet balı tavsiye ederim canım

iyi akşamlar bende kesinlikle mehmet bala gitmenizi tavsiye ediyorum. Çocuğumuz olmuyordu gitmediğimiz doktor kalmadı mehmet bala gittik ve gereken tüm testleri yaptı sonunda laparoskopiye karar kaldı rahmimde yapışıklık ve bir tüpümde tıkanıklık varmış sonunda tedaviye anne oldum . Önce Allahın sonra Mehmet balın sayesinde

merhaba aysuncum benim annemin rahim ameliyatını mehmet bal yaptı medical park hastanesinde çok iyi bir hekim çokta güler yüzlü biri . hastalarıyla yakinen ilgileniyor . Bende pko hastasıydım çocuğum olmuyordu mehmet beyde tedavi oldum şimdi 2 aylık bebeğim var çok şükür.

Benim iki tane düşüğüm olmuştu tekrar hamile kalmaktan korkuyordum mehmet hocamı çevrem tasviye etti ve ona gittim düşüğün nedeni araştırıldı bir sürü tahlil yapıldı tedavi oldum şimdi 4 yaşında bir oğluşum var mehmet hocamın sayesinde . Maalesef bulunduğumuz yerden izmire tayini çıkmış çok üzüldüm şimdi ikinci bebeği istiyorum keşke yanına gidebilsem

Ben Çankaya Tıp Merkezi'nde Ufuk beye gidiyorum. Çok sıcak kanlı ve detaylı olarak bilgilendiriyor. Benim sürekli ağrılarım oluyordu ve birçok hekime gitmeme rağmen geçmedi . Ufuk beyle tanıştım ve kısa bir tedaviden sonra çok rahatladım. Herkese tavsiye ederim

Ben İzmirde Op.Doktor Fatma Horasana gittim gerçekten çok iyi ilgileniyor ve çok başarılı bir doktor sizde gönül rahatlıpıyla tercih edebilrisinz fiyatlarıda çok uçuk değildi
Buradan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri