Kahve Masajıyla Selülitlere Elveda!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kahve Masajıyla Selülitlere Elveda!
selülit masajı nasıl yapılır kahve ile selülit tedavisi masajı nasıl yapılır video evde izle
Selulit derdi olan bayanlar için şimdi bir kahve masajı önerecem arkadaşlar bu masajın selülitlere çok iyi geldiğini açıklıyor uzmanlar

Bakalım kahve masajı nasıl ve ne şekilde yapılıyormuş

Basen ve göbek bölgenizde selülit mi var? Üzülmeyin, yalnız değilsiniz. Zayıf ya da şişman kadınların yarısından fazlası selülitle savaşıyor. Kafeinin uyarıcı etkisiyle masaj yaparak selülitlerinize elveda demeniz mümkün, hem de ekonomik bütçeyle!

selulit1-8881.jpg

Selülit kremleri, göz kremleri gibi hücre yenileyici ve uyarıcı kremlerin içeriğine baktığınızda kafein maddesine rastlarsınız. Kafein, hücrelerin yenilenmesini için uyarıda bulunur, böylece cildin canlılık kazanıp genç kalmasını sağlar. Elbette ki kullanılan kafein oranı önemlidir aksi halde cildinize zarar verebilir.
Ünlü modeller ve mankenlerin bir çoğu selülit oluşumunu engellemek için bacaklarına kahve masajı yapıyorlar. Neden siz de onlar gibi olmayasınız ki?
Selülitlerinize baş edebilmek için hazırlayabileceğiniz kafein maskesi tarifi.
Malzemeler,
2 yemek kaşığı filtre kahve
1 yemek kaşığı el kremi
Hazırlanışı,
Filtre kahveyi mutfak robotundan geçirip un haline getirin.
El kremiyle özleşene kadar iyice karıştırın.
Uygulanışı,
Ilık bir duş alarak kan akışının hızlanmasını sağlayın.
Duştan sonra havluyla iyice kurulanın.
Hazırladığınız kahveli kremi selülitli bölgelere sürün.
Derinin altına geçmesi için parmak uçlarınızla ovalayın.
Krem sürdüğünüz bölgeyi Streç filmle kaplayın.
15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın.
Haftada 2 kez düzenli olarak uyguladığınızda kısa sürede selülitlerinizin yok olduğunu görebileceksiniz.
Kahve masajına ek olarak günde 8 bardak su içmeyi, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmeyi, bulabildiğiniz her fırsatta egzersiz yapmayı ihmal etmeyiniz.

evet bunun faydalı olacağını düşünüyorum.çünkü kaein vücuda alındığında selülite neden olmasına rağmen dışardan uygulanınca selüliti giderdiğini önceden de duymuştum.

Geri