Kan Kardeşler Fun Club

kız kankim ayşegül kaplamışsın her yeri git bakim öte ablana yer aççç hahaha

abowww kankim ayıp ettin açmazmıyım ben zaten sana yer tutyodum kapmasınlar kan kardeşim

bende kıskandım şimdi sizi benim kanımda uymuyor ama size kanım fıkır fğıkır kaynıyor hahaha bende gelsem olar mı :utan:

olsun gülüm hg aramıza insan olsun kanı farketmez gari

kanlı canlı filan değilim ayyyy cılız bir bayanım ben acıyın bana hahaha kociş bile kıyamıyo bana hahaha

kız kendin demedinmi benide alın aranıza gel bir sarılam bide ısıram seni lavişim hahaha

:hhh: mawimmm :hhh: allahh seni kendimden korkmaya başladım valla :hhh: gece yanlısımm ayy korkarım ne vampir mampir diyonuss korkutuyonuss beni sizz :D:D demen öle şeyler :hhh:

Kıs delü sabah beri bir ısırık diye ortalığı inleten sensin şimdi de korkuyom diyor ya hahaha yok kızlar bizler ciciyiz korkmayın öcü yok hahaha

kızlar şaka bir yana duyarlı olan her vatandaşın herhangi bir sağlık problemi yoksa belirli zamanlarda gidip kan bağışında bulunması gerekmektedir sizlere kan vermenin faydaları hakkında bazı bilgileri aktarmak istiyorum.

Kan Vermenin Faydaları

* Kemik iliğinin yağlanmasını önleyip, kan yapımı canlı tutulur.
* Verilen kanın yerine, anında vücuttan genç hücreler dolaşımına katıldığı için, bağışçı daha dinç ve canlı olur.
* Kandaki yüksek yağ oranı düşer.
* Kan bağışı kalp krizi ihtimalini %90 azaltır.
* Kan bağışlayan kişide baş ağrısı, stres, yüksek tansiyon, yorgunluk gibi rahatsızlıkların giderilmesinde çok büyük katkısı olur.
* Kan bağışçısı her kan verdiğinde:
AIDS , Hepatit B , Hepatit C , Sifiliz
Kan grubu taramasından ücretsiz olarak yararlanmış olur.
* Trafik kazasında yaralanan bir kimsenin, kan uyuşmazlığı olan bir bebeğin, kan bulunmazsa ölecek bir hastanın sizin verdiğiniz kanla kurtulmasının, size verdiği manevi duygu ölçüsüzdür. Bağışınız çok insancıl ve onurlu bir davranıştır.

yaa asimi yola getirdik şimdi sen mi başladın ayy nerden çıktı bu ısırık yaaa :D:D

ham yapayım sizde bu kadar tatlı olmasaydınız benene hahaha

kızlar şaka bir yana duyarlı olan her vatandaşın herhangi bir sağlık problemi yoksa belirli zamanlarda gidip kan bağışında bulunması gerekmektedir sizlere kan vermenin faydaları hakkında bazı bilgileri aktarmak istiyorum.

Kan Vermenin Faydaları

* Kemik iliğinin yağlanmasını önleyip, kan yapımı canlı tutulur.
* Verilen kanın yerine, anında vücuttan genç hücreler dolaşımına katıldığı için, bağışçı daha dinç ve canlı olur.
* Kandaki yüksek yağ oranı düşer.
* Kan bağışı kalp krizi ihtimalini %90 azaltır.
* Kan bağışlayan kişide baş ağrısı, stres, yüksek tansiyon, yorgunluk gibi rahatsızlıkların giderilmesinde çok büyük katkısı olur.
* Kan bağışçısı her kan verdiğinde:
AIDS , Hepatit B , Hepatit C , Sifiliz
Kan grubu taramasından ücretsiz olarak yararlanmış olur.
* Trafik kazasında yaralanan bir kimsenin, kan uyuşmazlığı olan bir bebeğin, kan bulunmazsa ölecek bir hastanın sizin verdiğiniz kanla kurtulmasının, size verdiği manevi duygu ölçüsüzdür. Bağışınız çok insancıl ve onurlu bir davranıştır.

canım çok haklısın çok güzel bişeye deyindin gerçekten inş hepimiz bu konuda duyarlı oluruz herzaman çok öpüyorum seni

Geri