Kanda beta hcg 2.0 ne demek

S

Seraysural

Forum Okuru
Kanda beta hcg 2.0 ne demek
29 temmuzda bir ilişki yaşandı 1 ağustostada ise adet başladı bir hafta sürdü. 11 ağustosta da kanda test yaptırdık <2.00 geldi. 15 ağustosta da başka bir labaratuvara bir kez daha test yaptırdık <1.20 geldi. Son test (15 temmuzda yapılan) ilişkiden tam 17 gün sonraydı kesin sonuç mudur yoksa 17 günde belli olmayabilir mı? 21 ağustosta ise idrar testi yaptım 1 saat kadar beklettim tek çizgiydi. Şimdi ilişki sonrası ikinci adetim geliyor belirtiler başladı. Gebelik şüphesini silmeli mıyım? İlişkiden sonra 17 gün yeter miydi gebelik varsa saptamaya veya 23 sonraki idrar testi?

Bu testin sonucu yüzde yüz kesindir hamile değilsiniz boşuna test yapmayın yüzde yüz hamile değilsiniz kan testi yanılamaz

Kesinliğinden eminim ancak ama erken yaptırdım diye korktum 17 18 gün yeterli oluyor mu hcg için bilgim olmadığı için danışmak istedim. Zaten ilişki adetten 2 3 gün önce idi gebelik ihtimali az değil mi düzenli adet gören biriyim

Hamile değilsiniz bundan emin olabilirsiniz sorunuzun cevabını verdik sanırım tatlım eğer başka sorularınız varsa yazın

Geri