Karında Sertleşme Hamilelik Belirtisimi

Obsesif kompulsif bozukluk (OKB) kısacası yanlışlıkla bir karıncayı bile inciltsen günlerce aylarca kafaya takıp kendi kendine konuşup kafada sürekli bir şeyler kurup üzülmek delirmek bende de var allah düşmanıma vermesin ben bittim abla çünkü. Adet olsa da aylarca takan insanlar bende dahil bu yüzden abla
Yani hay maşallah 6. adetini olmuşsun ve hamilemiyim diye düşünüyorsun öyle bişey olsa bilirdin mrk etme :) Tanının tam açılımı nedir acaba ?

Geçmiş olsun hayatım. Sıkıntılı bir durumun varmış. Şimdi anlıyorum neden 6 aydır adet olup hala hamilemiyim dediğini. Allah Yardımcın olsun ne diyeyim.

Yani hay maşallah 6. adetini olmuşsun ve hamilemiyim diye düşünüyorsun öyle bişey olsa bilirdin mrk etme :) Tanının tam açılımı nedir acaba ?

Abla takintilik durumu. Fazla düşünce de diyebiliriz. Evet abla oldum ama kuzenim de hamile iken adet oldu beşinci ayında farketti ondan korkuyorum. Ama benim şüpheli ilişkim yasanali 27 hafta olmuş. Ve ben karnımı sürekli olarak sıkıyorum diyorum acaba bebek içeriye veya göğüs kafesimin oraya çıkar mı ? Çünkü kilo aldım üç aydie evdeyim ve göğüs kafesimin orada sert bir et var korkuyorum çok. Ya hamile isem.. Bunu aklımdan asla atamıyorum..

Abla takintilik durumu. Fazla düşünce de diyebiliriz. Evet abla oldum ama kuzenim de hamile iken adet oldu beşinci ayında farketti ondan korkuyorum. Ama benim şüpheli ilişkim yasanali 27 hafta olmuş. Ve ben karnımı sürekli olarak sıkıyorum diyorum acaba bebek içeriye veya göğüs kafesimin oraya çıkar mı ? Çünkü kilo aldım üç aydie evdeyim ve göğüs kafesimin orada sert bir et var korkuyorum çok.

Obsesif kompulsif bozukluk (OKB) kısacası yanlışlıkla bir karıncayı bile inciltsen günlerce aylarca kafaya takıp kendi kendine konuşup kafada sürekli bir şeyler kurup üzülmek delirmek bende de var allah düşmanıma vermesin ben bittim abla çünkü. Adet olsa da aylarca takan insanlar bende dahil bu yüzden abla

İlaç kullanıyorum ama hala aklımdan çıkmıyor. Doktorum terapiye ihtiyacım olduğunu söyledi.. Ve 6. Adetim bitti ama ben hala korkuyorum ya karnımı sürekli sıkıp durduğum için bebek içeri kactiysa, yer değiştirdiyse diye. O kadar muzdarip oldum ki bu durumdan..

İdrar testini nasıl yanlış yapıyorsun üstelik baya olmuş ve adet gormüşsün yapmana bile gerek yok bence

Evet altıncı adetim bitti. Baya da dolu doluydu. Yani şuan bebek olsa yedinci aya bir hafta olacaktı farketmemek mümkün değil ama işte içinde bulunduğum psikoloji beni bu bunalıma sürüklüyor. Karnımı sıkmadığım bir an yok. Acaba diyorum idrarla su falan mı karıştı ama öyle olsa sonuç vermezdi günlerce beklettim testi hep tek çizgiydi..

Evet altıncı adetim bitti. Baya da dolu doluydu. Yani şuan bebek olsa yedinci aya bir hafta olacaktı farketmemek mümkün değil ama işte içinde bulunduğum psikoloji beni bu bunalıma sürüklüyor. Karnımı sıkmadığım bir an yok. Acaba diyorum idrarla su falan mı karıştı ama öyle olsa sonuç vermezdi günlerce beklettim testi hep tek çizgiydi..
Rahat ol hamile falan degilsin kendini baska şeylere ver

Geri