Karnabahar zayıflatır mı nasıl tüketmek gerekir?

• Konbuyu başlatan Mgevenus
  • Başlangıç tarihi
M

Mgevenus

Forum Okuru
Karnabahar zayıflatır mı nasıl tüketmek gerekir?

Karnabahar zayıflatır mı melek kadınlar kulübü karnabahar çorbası zayıflatır mı forum'da.​

Arkadaşlar karnabahar ben çok severim yani çiğ bile yerim o kadar severim. Karnabahar zayıflatır mı acaba? Eğer zayıflatma gibi bir özelliği varsa yemeyi de çok severim zaten seve seve severek yedigim bir şey sayesinde zayiflayabilirim diye düşünüyorum.

Merhabalar
Karnabahar zayıflatır mı konumuza şöyle bir açıklık getirelim. Karnabahar aslında kalorisi en düşük sebzelerden birisidir diyet yapıyorsanız zaten bu sebzeyi mutlaka sık sık tüketmeniz faydalı olacaktır zayıflamanızda. Hatta ben bazen karnabahar yemeği yaptığımda haşladığım karnabaharlardan biraz atıştırdığım da yemek yemek istemiyorum bu tokluk da sağlıyor aynı zamanda size. Örneğin ana yemeğinizin yanına karnabaharla hazırlayacağınız bir salata harika doyurucu olabilir bu aynı zamanda yemeği de çok tüketmemenizi sağlar. Karnabahar brokoli türü sebzeler özellikle kansere karşı da koruyucudur aynı zamanda düşük kalorili ve lif açısından zengin olması sebebiyle kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Karnabahar zayıflatır mı dan sonra "sadece salata yiyerek zayıflanır mı" konumuzu da aşağıdaki linkten dilerseniz inceleyebilirsiniz.

Geri