kaynananı seviyosan haykır.

aslında severim kaynanamı ewt şaşırtıcı aam a sewerimmm gerçektennn fakat nefrette ediyorum çünkü kaynanam kendi başına kendi aklıyla hareket eden birisi değil o yüzden çok kızamıyor ona kin duyamıyorumm rabbim şu mubarek gecenin hurmetien oan hidayet versinn onu yoldan çıkartan kaynımla kardeşi kadını ıslah etsin inşallah

ben seviyorum mesela.hepmi anlaşıyoruz hayır sık sık ters düşüyoruz ama onuda anlamya çalışıyorum çok acı çekmiş.yaşlıdır diyorum söylediği lafları çok büyütmüyorum arkadaşlar iyiyi herkes sever marifet zoru sevmektir.ben bu dünyayı tarla olarak görüyorum ne ekersem onu biçicem benimde oğlum var.inanın sizin yaptıklarınız size geri dönecek düşüncesi var bende iyisyle kötüsüyle birgün dönecek. eşimede değer verdiğm içn kaynanmıda seviyorum.

kesinlikle katılıyorum sana bende kayınvalidemi seviyorum ve saygımda kusur etmiyorum zaten böyle davranırsan oda anlar yani herşeyi herşey karşılıklıdır :oppucuk:

:D yaaa ben severimm kayınvalidemiiii yaaaa valla allah için iyi kadın benim kayınvalidemmm

ahanda haykırıyommmmmmmmm :D kaynanacummmmmmm kıs ben var ya seni seviyommmmmm heee hoppa :D

Geri