Kesesi gorulup kalp atisi izlenebilirmi kac haftalik

ZeynepAden

Yeni Üye
Üye
Kesesi gorulup kalp atisi izlenebilirmi kac haftalik
Ben 1 hafta once kanda testte 2343 cikti 2 gundr bir atisida goz onundr bulundurursak pazartesi dr gidicrm kalp atisi kesesi vs gorulebilir mi tecrubeli arkadaslar ilk gebeligim Rabbim isteyen herkes versin insallah

Benim bebeğimin kesesi geç görüldü altı buçuk haftanın sonunda çok korktum neyse kötü bir şey çıkmadı. HCG değerleri 1500-2000 e ulaştığında gebelik kesesi ultrasonda görülmeye başlar. fakat kese görünmüyorsa bunun en olası nedeni dış gebeliktir.Gebelik döneminin 10 ve 12. haftalarında bebeğin kalp atışları duyulabilir. ancak vajinal usg ile gebeliğin 5. haftasında da bebeğin kalp atışı dyulur

Benim bebeğimin kesesi geç görüldü altı buçuk haftanın sonunda çok korktum neyse kötü bir şey çıkmadı. HCG değerleri 1500-2000 e ulaştığında gebelik kesesi ultrasonda görülmeye başlar. fakat kese görünmüyorsa bunun en olası nedeni dış gebeliktir.Gebelik döneminin 10 ve 12. haftalarında bebeğin kalp atışları duyulabilir. ancak vajinal usg ile gebeliğin 5. haftasında da bebeğin kalp atışı dyulur
Suanda artisida goz onunde bulundurursak benim hcg m 10000 civarinda gorulur ozaman son adet tarihimin baslangici 19 bitisi 23 aralik ?

Ayrica benim bildigim ultrsnda 6-7.haftada kalp atisi duyulabiliryor gebelikden gebelige fark var sonucta gec dollenmeden gec olmus olabilir seninki canim

Geri