Kilo verirken yağ yakmanın kolay yolları var mı kızlar?

X

xxperixx

Forum Okuru
Kilo verirken yağ yakmanın kolay yolları var mı kızlar?

Kilo verirken yağ yakmanın yolları melek kadınlar kulübü kilo verirken sadece yağ yakmanın yolları forumda.​

Ya bu kilolar aldı başını gidiyor. Artık kıyafetlerimin içine sığmıyorum. Kilo vermeye karar verdim. Ufak çaplı da olsa bir araştırma yaptım. Kimi okuyup dinlediysem, kilo verirken önemli olanın yağ yakma olduğunu gördüm. Bu açıdan rejime gireceğim. Bende sağlıklı bir şekilde kilo verirken yağ yakmak istiyorum. Bunun yolları nelerdir? Paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Merhabalar.
Kilo artık günümüzün en büyük problemleri arasında yer alıyor. Obezite aldı başını gidiyor. Haliyle de her geçen gün sağdan soldan rejime girdim diyenlerin sayısı artışta. Ben de zamanında çok kilo vermiş biri olarak şunları diyebilirim. Öncelikle psikolojinizin çok iyi olması gerekiyor. Tabii irade de olmazsa olmazlarımızdan. Sağlıklı kilo vermenin en doğru yolu da profesyonel destek almaktan geçiyor. Yani diyetisyen öncelikle bazı tahliller sonrasında sizin için en doğru beslenme programını oluşturacaktır. Doğru beslenme çok çok önemli. Yeteri kadar protein ve lifli beslenmeniz gerekiyor. Tabi bol su tüketmeniz de gerekiyor. Egzersizlerinizin de düzenli olması gerekiyor. Yağ yakmanın en güzel yolu spor yapmaktan geçiyor. Bunun dışında dinç olmanız için vitamin almanız da şart. Tabi diyetisyeniniz söyleyecektir ama ben yine de buradan belirteyim. Akşam geç saatlerde kesinlikle yemek yemeyin arkadaşlar. Zaten boğazdan kesip, bol su ve spor yapınca yağlardan kurtuluyorsunuz.

Yine de size destek ve bilgi amaçlı şu aşağıdaki linki paylaşmak istedim. Dilerseniz aşağıdaki ''en kolay ve sağlıklı kilo verme yöntemleri'' başlıklı yazımızı da inceleyin. Bu konuda bilgi alabilirsiniz detaylı.

Geri