kizima isim bulmaya yardim edermisiniz??

Aslinda cok dikkatli olmamiz gerekir isim secmekte sirf bir kaynaga bakmadan arastirmaliyiz... Hayirli olsun..hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur insallah .. Ben Tugce derim Ecrinde güzel isim gibi allahin hediyesi demek :) ama ecrin isminide arasdirirsan Ecrin isminin kökeni Arapça olan ‘ecr’ kelimesinden geliyor ve, Ecr ‘ücur, ücret’ demektir, Kolay gelsin cnm.

Eminecim ben çıkıyorum, seni öslicem 1 hafta, kendine çok dikkat et emi, tabiki minik prensesimizede, seni çok öpüyorum...

emoşummm asel güzel isimmiş hem değişik sıradan değil hemde anlamı güzel tuğçede güzel ama çok klasik artık yani bu benim görüşüm

Aslinda cok dikkatli olmamiz gerekir isim secmekte sirf bir kaynaga bakmadan arastirmaliyiz... Hayirli olsun..hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur insallah .. Ben Tugce derim Ecrinde güzel isim gibi allahin hediyesi demek :) ama ecrin isminide arasdirirsan Ecrin isminin kökeni Arapça olan ‘ecr’ kelimesinden geliyor ve, Ecr ‘ücur, ücret’ demektir, Kolay gelsin cnm.

haklisin aslinda, bazi isimer kulaga hos geliyor, ama arastirdinmi hic bi anlami olmuyor...
Tugce diyorsun... Tesekkürler :)

emoşummm asel güzel isimmiş hem değişik sıradan değil hemde anlamı güzel tuğçede güzel ama çok klasik artık yani bu benim görüşüm

sammyhacim sagol canim...

yani simdi durum....

Tugce 6
Asel 3

bakalim asel tugceyi yakaliyabilecekmi :)

herkeze yorumlarindan dolayi tsk ediyorum... en kisa zamanda görüsmek üzere ( seminara basliyorum int girebilirmiyim bilmiyorum) yorumlarin devamini bekliyorum....
allaha emanet olun... öptm

cnm allah ewladını sanabağışlasın oylama dışı bi isim yazmak istedim ben :D
asya . çok hoşuma giden bir isim fakat oylama isimlerinden seçmem gerekirse tuğçe derim bende herkes gibi çünkü asel aysel der gibi oluyo insan ayselmi aselmi diceni şaşırabilir :D hayırlı olsun :D:D

bencede tuğçe ismi güzel...
ama ben bı kızım olursa adını mina koymak istedim hep...

cnm allah ewladını sanabağışlasın oylama dışı bi isim yazmak istedim ben :D
asya . çok hoşuma giden bir isim fakat oylama isimlerinden seçmem gerekirse tuğçe derim bende herkes gibi çünkü asel aysel der gibi oluyo insan ayselmi aselmi diceni şaşırabilir :D hayırlı olsun :D:D

bencede tuğçe ismi güzel...
ama ben bı kızım olursa adını mina koymak istedim hep...

Tugce 8
Asel 3

Yorumlar icin tskler.... bizim ailede kiz bollugu oldugu icin güzel isimler maalesef hep kapildi :(
Aselide Asyadan bulmustum :)

yarini atlattimmi, iki gün hafta sonu.... pazartesi burdayim.... herkezi öpüyorum :)

Geri