Kızlar bu yerleşme kanaması mı yoksa hamile miyim nasıl anlayacam ne yapmam lazım

• Konbuyu başlatan Fatma 46577846857
  • Başlangıç tarihi
F

Fatma 46577846857

Forum Okuru
Kızlar bu yerleşme kanaması mı yoksa hamile miyim nasıl anlayacam ne yapmam lazım

Kızlar bu yerleşme kanaması mı yoksa hamile miyim nasıl anlayacam ne yapmam lazım​

Merhaba arkadaşlar normalde en son 27 aralıkta regli olmuştum şimdi ise 23-24 ocakta regli olmam lazım ama bugün dün geceden beri kahverengi lekelenme oluyor sizce regli öncesi midir yoksa yerleşme kanaması mıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım, yerleşme kanaması olabilir tabiki hamile de olabilirsin. Öncelikle sana test yapmanı tavsiye ediyoruz. Onun haricinde peki ben yerleşme kanaması mı nasıl anlayacağım diye soruyor isen aşağıdaki konuyu incele hayatım.

Yorumunuz için sağ olun ama en son 13 aralıkta sürtünmeyle ilişkiye girmiştim ama ondada zaten 27 Aralıkta regli oldum bir daha bir ilişkim vs olmadı şimdide açık pembe renk olarak geliyor ama bir pedi dolduracak kadar değil korkuyorum inşallah hamile değilimdir buna rağmen hala hamilelik var diyor musunuz sizce

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım, yerleşme kanaması olabilir tabiki hamile de olabilirsin. Öncelikle sana test yapmanı tavsiye ediyoruz. Onun haricinde peki ben yerleşme kanaması mı nasıl anlayacağım diye soruyor isen aşağıdaki konuyu incele hayatım.

Yorumunuz için teşekkür ederim ama 13 aralıkta sürtünme ile ilişkim oldu ama 27 aralıkta regl oldum ondan sonra bir ilişkim vs olmadı ona rağmen böyle hala hamilelik ihtimali var diyor musunuz korkuyorum

Hayır tabiki sevgili Fatma, regl olmuşsun ilişkin de olmamış nasıl hamile kalabileceksin hayatım ? Mümkün değil.Net.

Hayır tabiki sevgili Fatma, regl olmuşsun ilişkin de olmamış nasıl hamile kalabileceksin hayatım ? Mümkün değil.Net.
Evet bende öyle hissediyorum ama sadece vajinamı sildiğimde açık pembe renk kan geliyor onun dışında yoğun kıvamda bir kan yok pedimde de yok baya araştırdım baktım korkuyorum

Yok hayatım yok hamilelik değil bu regl olmuşsun olay bitmiş çok sıkıntı yapıyor isen gebelik testi yap ama göreceksin ki hamile değilsin. Doğru gebelik testi için aşağıdaki konuya bak hayatım.

Geri