kızlar düşük yaptım çok üzgünüm,düşük yapan varsa lütfen yardım edin..

canim benim allah sabir versin bende bundan 20 gun once 3 aylik bebegimi dusurdum hicbir rahatsizligim yokiken ansizin ama napalim allah bunu takdir etmis verince iyide alinca kotumu metin ol ben inaniyorumki sende bende ve bizim gibi anne olmayi bekleyen bir cok anne adayida bu duyguyu er veya gec yasicaktir allah cumlemizin yardimcisi olsun

18 yaşındayım ve 6 aylık evlıyım gecen ay hamıle kadım 3.5 haftalıkken düşük yaptım ama çok az kanama geçirdim normal adet gunum kadar kanama oldum doktorum kurtaja gerek yok dedi ve ben gene hamıle kalmak istiorum yardımcı olursanız coook sevinirim :)

canım geçmiş olsun çok üzüldüm rabbim yardımcın olsun ben 3 düşük yaptım doğumdan daha zor oluyo sana tavsiyem doktorla bir görüş detaylı sonra hamile kal eğer bulabilirsen bi hocaya sor hocalar daha bilinçli oluyo daha çok yardımcı oluyolar ben birkaç kadın doğumcuya gittim hocaya yönlendirdiler çok memnun kaldım şuan 8 aylık bebeğim var.hamdolsun rabbime ama doktorum bana biraz rahmin dinlenmesi lazım gebeliğinin sorunsuz geçmesi için demişti .senin sağlık sorunun yok galiba ben böbrek nakilliyim yaşadığım ilde ilk ben doğum yaptım nakilli olarak nakil olan birisi söylese çok önerim olurdu ama farklıdır şimdi senin durumun ben yüzde 80 özürlüyüm...birde tansiyonunu bir hafta kontrol et tansiyon yükselmeside düşük yaptırıyor allah yardımcısı olsun tüm bebek isteyenlere ama inanç çok önemli güzel düşünen güzel yaşar ....

canım çok geçmiş olsun bu dünyanın heryerinde aynıymış ilk gebelikte düşükler çok görülüyomuş daha gençsin ben 3 düşük yaptım tavsiyem biraz rahmini dinlendir derim ben doktorların hepsinin kendine özgü fikirleri var ben genelde hocalara gittim bazıları kalabilirsin hemen sorun olmaz diyo bazılar hayır en az 6 aygeçmesi lazım diyolar genede kendi doktorun varsa bi görüş rabbim yardımcın olsun..

canım benimde ilk bebeğim dış gebelik ikincisi düşük üçüncüsü 4 yaşında ellerinden öper

eşim 3haftalık bebeği düşürdü.kürtaj yaptırmasak ne olur içerisindekiler nasıl çıkar başka türlü kürtaja paramız yetmiyor...

eşim 3haftalık bebeği düşürdü.kürtaj yaptırmasak ne olur içerisindekiler nasıl çıkar başka türlü kürtaja paramız yetmiyor...

Eğer bebek ufaksa kürtaja gerek olmayabilir ancak büyükse kürtaj kesinlikle yapılmalıdır. Buna da siz değil ancak doktor karar verebilir. Sakın kendi kendinize evde birşeyler yapmaya kalkmayın. Yakınınızda bulunan devlete ait bir sağlık kurumuna bir an önce başvurun, onlar sizi yönlendirecektir. Geçmiş olsun..

Geri