kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

Cevap: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

teşekkürler canımm ..

Cevap: kızlarr kitap alıcam ama tavsiye ettiğiniz sürükleyicii kitaplarr varmıı ??

gülten dayıoğlu yeşil kiraz ve yeşil kiraz 2 çok güzel bir hayat hikayesi azim başarı çok sürükleyici yeşil kiraz 1 almıştım dayanamadım devamını öğrenmek için 2.kitabınıda aldım okudum tavsiye ediyorum canım =)

çok geçmiş üstünden ama söylemeden edemedim okumadıysanız izmir büyücüleri-yazarını hatırlayamadım, zahir- paulo coelho, aşk- elif şafak (en sürükleyicisi)

Ahmet Ümit - Bab-i esrar

Zülfü Livaneli - Mutluluk

Dostoyevski - Suc ve Ceza

Dank Brown - Digital Kale

Ahmet Altan - En uzun gece

Cok begendigim kitablar....

Dan Brown'un Melekler ve Şeytanlar kitabını öneriyorum bende.. :) Bu kitapta illuminati isimli eski bir kardeşlik örgütü ile katolik kilisesi arasında geçen müthiş olayları anlatıyor.. :) Etkilendiğim kitapların başında gelir.. Okurken kaçıncı sayfayı okuduğunu unutuyorsun.. :) O kadar sürükleyici ki kitabı bitirdiğinin farkında olmuyorsun.. ;)

gülten dayıoğlundan yeşil kiraz,, sonra alacakaranlık, yeni ay,, bir genç kızın gizli defteri(ipk ongun ).. canan çok güzle kitaplar mükemmel hemde

Geri