Kolay Zayıflamanın Yolu

ya çok sağ ol gerçekten biz kızlar için mükemmel ötesi bir açıklama yapmışsın . ben 13 yaşındayım ve kilom tam tamına 56 bundan çok şikayetçiyim . Umarım benim için iyi olur da biraz da zayıflarım :)))

ben 12ime girmek üzereyim ve 35 kiloya yaklaştım ama daha çok kilo alırım diye korkuyorum. birde ben diyet yapsam biz 6 dan sonra yemek yiyoruz şimdi ben kilo versem mi, verirsem de 6 dan sonra yemek yesekte oluyor mu?

yaa sizce 11 yaşında biri için ideal kilo nedir

ben 13 yaşındayım boyum 160 kilom 50 hafif göbeyim var dediklerine uyarak bende zayıfladım şu anda 47 kilodayım çok teşekkürler...ve gerçekten spor yapmayı burakmayın ben sabahları ip atladım akşam dışarda voleybol oynadım. eve gelince mekik çektim sürekli su içtim su içmekte zayıflatıyoo canınız bisküvi istediğinde galete alın marketlerde lıhgtı satılıyooo hemde kilo aldırtmıyoo ..........çook teşekkürler

bn 12 y@şınd@yım bu günler rejim yapıyormm boyum 163 ve kilom 55 sizce normalmii bnce kilolu ama hep normal çıkıyorum ve normalsnn diolar :) :D :p :/

Bende 13 yaşındayım fazla kiloluyum bunu uygularsam verebileceğime inanıyorum. dalga geçmelerinden bıktıım neyse teşekkürleeer :)

11 yaşındayım ve 50 kiloyum naparsam yapim kilo veremiyorum herkes benim çok kilolu olduğumu söylüyorlar ve bu beni çok üzüyor

Merhaba ben 12 yaşında 52 kiloyum sizce normal mi ama fazla göbeğim ondan kurtulmak istiyorum göbeğimin gitmesi için ne yapabilirim lütfen cevap verin :)

gfho

ben 12 yaşında 1.60 boyunda 60 kiloyum ama cips kola gibi abur cubur yiyeceklere çok bağımlıyım ama kilo vermek çok istiyorum fakat en fazla 1,2 gün dayanabiliyorum diyete. ya birşey önerir misiniz? zaten diyette bence destek te önemli bana hiç kimse kilo vermemde destek olmuyor arkadaşlarım bile hadi kızlar yürüyüşe diyorum ne yürüyüşü ya otur şuraya ne diyetiymiş falan diyorlar ne yapmalıyım bennnn:( :
(

Geri