Koleston 12.0 saç boyasını daha önce kullanan var mı?

M

Mikifaremn

Forum Okuru
Koleston 12.0 saç boyasını daha önce kullanan var mı?

Koleston 12.0 kullananlar melek kadınlar kulübü Koleston 12.0 saç boyası forum'da.​

Kızlar saçımı hiç ben daha önce evde boyamadım Koleston markası nasıl fikriniz var mı? Benim şuanki saç rengim küllü kumral ama ben Koleston 12.0 saç boyasının çok merak ediyorum acaba ben de nasıl durur? Koleston 12.0 boyasını daha önce kullananlar var mı?

Merhabalar
Koleston 12.0 saç boyası sarının en açık olanı ekstra açık bir ton diyebiliriz. Açıkçası ben sarı tonlarında evde yapmama taraftarıyım çünkü ton tutmaya biliyor. Ekstra açık sarı da ayrıyetten cesaret isteyen bir renk ama şöyle söyleyelim tabanda sarı renk varsa ve size yakıştığını düşünüyorsanız ekstra sarı da yakışabilir. Özellikle sarı renk beyaz tenlilere çok yakışıyor esmer ve buğday tenli olanlar sarı rengi çok denemesinler. Bazı Photoshop programları var dilerseniz sarı rengin yakışıp yakışmadığını orada deneyebilirsiniz.

Dilerseniz farmasinin saç boyası hakkında da aşağıdan bilgi alabilirsiniz. "Farmasi saç boyası ile saçlarını" konu başlığımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri