Konya Medicana kadın doğum doktorları nasıl?

3

38kayseri

Forum Okuru
Konya Medicana kadın doğum doktorları nasıl?

Konya Medicana kadın doğum melek kadınlar kulübü Konya Medicana kadın doğum yorum forum'da.​

Kızlar tüp bebek yaptırmaya karar verdim ben Kayseri'de yaşıyorum Konya Medicana kadın doğum hastanesinde tüp bebek yapılıyormuş acaba nasıl başarı oranı kayseri'den gitmek zor olmaz Konyalı arkadaşlara sormak istiyorum Konya Medicana kadın doğum hakkında yorum yapar mısınız doktorları falan nasıl?

images (15).jpeg

Merhabalar
Tüp bebek yaptırmayı düşünüyorsanız hastane nizi ve doktorlarımızın mutlaka araştırın çünkü hastane çok önemli doktor ondan da daha önemli diye düşünüyorum. Konya Medicana Hastanesi tüp bebek konusunda Op. Dr. Necati özçimen tüp bebek doktoru olarak hizmet vermektedir. Konya Medicana kadın doğum hastanesi birçok bölümü içerisinde barındırıyor tüp bebekte bunlardan biri. Hastane hakkında yapılan yorumlara bakacak olursak herkes çok iyi bir hastane olduğunu söylüyor yorumlar genelde olumlu. Ama dediğim gibi tüp bebek konusunda biraz daha araştırma yapmanızda fayda var belki Konya'da yaşayan arkadaşlar bu konuda yorum yapabilirler.

Tüp bebek tedavisinde bilgisi olmayan arkadaşlar için aşağıdaki linkte "adım adım tüp bebek" konusunu incele bileceğiniz bir link bırakıyorum.

Geri