Korona aşısı olup rahatsız olanlar var mı

Z

zelisha

Forum Okuru
Korona aşısı olup rahatsız olanlar var mı

Korona aşısı sonrası rahatsız olanlar korona aşısı sonra halsizlik baş ağrısı kolda ağrı yaşayanlar

Selamlar kızlar benim yaşım 27 bana da aşı gelecek heralde sigortalı olarak çalışmıyorum ne zaman gelir bilmiyorum ama benim akrabalarımdan iki tanesi bu korona aşısını oldular biontech olandan ikisi de kollarını iki gündür kaldıramıyorlar acaba aşı olup rahatsız olan baş ağrısı ve kolda uyuşma ağrı yaşayanlar var mı ne diyorsunuz korkmalı mıyım aşı olmalı mıyım bana yardım eder misiniz fikir rica ediyorum.

Selamlar hayatım evet eşimde ( erkek ) kol ağrısı zerre şekilde yapmadı hatta unuttu gitti bile biz de dediğiniz aşıdan olduk ben kolumu iki gün üst üste kaldıramadım inanılmaz ağrıdı kadınlarda bu rahatsızlığı veriyor heralde. Fakat şimdi geçti. Bilime inanacaksın tabiki hayatım. Aşı olmayı düşünmemek ne demek aşı ile bu illetten kurtulacağız inşallah. Bence aşını ol. Geçmiş olsun şimdiden.

Benim de eşim oldu eşimin hafif halsizlik ama hemen geçti kolunda da iki gün biraz hareket ettirmede biraz güçlük çekti şuan gayet iyi. Üzerinden 4 gün geçti daha yeni yani. Ben henüz yaptırmadım ben de kara kara düşünüyorum ama yaptıracağım sanırım çünkü yakında her yere yasak koyarlar gibime geliyor.

Geri