Lekelenme tarzında kanamam var lütfen cevaplayınn??

Cannsu

Yeni Üye
Üye
Lekelenme tarzında kanamam var lütfen cevaplayınn??
Sevgilimle ilişki yaşadım kızlık zarım bozuldu adetime 2 gün vardı ilişkiden yarım saat sonra ella kullandım 5 dk sonrasında çok fazla kanamam oldu azaldı 2 gün boyunca lekelenme tarzında kanamalar oldu bu sabah da adet renginde kırmızı kan oldu sonradan tekrar lekelenmeye döndü kasık ağrım hafif var adet mi oldum acaba bilmiyorum bi bilgim yok ilk deneyimim çok korkuyorum

Selamlar hayatım aynı soruyu başla başlıkla açıyorsun. Hamile değilsin ertesi gün hapı kanama yapar hayatım yapar yani hamilelikte yok biraz beklemen gerekiyor ama sen malesef duramıyorsun. Bu işler böyledir bunu yapmadan önce araştırıp düşünecektin hayatım. Bak kaç yere konu açmışsın. neden ? Sana yeterli cevabı vermiyor muyuz ?

Selamlar hayatım aynı soruyu başla başlıkla açıyorsun. Hamile değilsin ertesi gün hapı kanama yapar hayatım yapar yani hamilelikte yok biraz beklemen gerekiyor ama sen malesef duramıyorsun. Bu işler böyledir bunu yapmadan önce araştırıp düşünecektin hayatım. Bak kaç yere konu açmışsın. neden ? Sana yeterli cevabı vermiyor muyuz ?
Bugün sabah adet kanaması gibi olup tekrar lekelenmeye dönünce korku yaşadım aklıma takılı kaldı kusura bakmayın hafif şekilde panik atak var biraz onun sebebiyle korktum sadece teşekkür ederim cevaplar için

Geri