Mayıs ayı hangi burç oluyor özellikleri filan nedir?

Y

Yigit_meral

Forum Okuru
Mayıs ayı hangi burç oluyor özellikleri filan nedir?

Mayıs aynı hangi burçtur melek kadınlar kulübü Mayıs ayı hangi burç oluyor forum'da.​

Arkadaşlar ben burçlardan pek anlamıyorum. 1980 doğumluyum annem de pek hatirlamiyor ne zaman doğduğumu havalar yeni ısınıyordu diyor. Benim teyzem var ona sordum Mayıs olabilir dedi. Emin değil. Ama annemle teyzemin anlattıklarından Mayıs olduğuma kanaat getirdim. Mayıs ayı hangi burçtur arkadaşlar? Nasıl bir burç?

images (14).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Doğum günü bilgisine tam sahip olmadığınızda burcunuzu belirlemek zordur. Mayıs ayı hangi burç diye sormussunuz ama Mayıs ayı örneğin 21 Nisan-21 Mayıs arası Biga burcudur. 21 mayıstan sonrası ikizler burcuna dahildir. Eğer 21 mayıstan sonra doğdu iseniz boğa olmazsiniz. Ama siz bence boğa ve ikizler burcuna da bakın özellikleri hangisi tutuyorsa o burç sizin burcunuz olacaktır. Boğa burcu iseniz boğa burcu toprak grubundandir. Boğa burçları sakin ve güvenilir burclardir. Hayatta güzel olan neyse düşkündürler. Estetik güzel olan herşeyi severler. Yemek yemeyi de çok seviyorlar boğalar tam bir gurme diyebiliriz onlar için. Hayatlarında değer verdiklerine yer verirler fazla kişiyi almazlar hayatlarına.

Boğa burcu sevdikleriniz ve yakınlarınız varsa aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Boğa burcu ve hediye seçimi" konu ile alakalı aşağıdaki linkten başlığa ulaşabilirsiniz.

Mayısın başlarıysa boğa, sonlarıysa ikizler oluyor. Boğalar genelde yemek yemeyi seven, istikrarlı, biraz uykucu ve rahatına düşkün kişiler oluyor. İkizler burçları ise doğum haritasına göre çok değişkenlik gösteriyor. Boğalar genelde sabit oluyor mesela ama ikizler burçları çok farklı. Her tanıdığım ikizler burcu farklı çıktı mesela bu zamana kadar. Ama genelde elleri kemikli oluyor ikizler burçlarının :D Ne alaka diyeceksiniz ama öyle

Geri