Melekler Mekanİ Magazİn

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
kafasında tacı var dikkat ettiyseniz hala kendini taze sanıyo işte hahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
ŞOKKKKKK MELEKLERİM TAM Bİ ŞOOOOOKKK
magazin yazarlarında lavişka patrişka okuyucularını fena kızdırdı.bir plajda mayosuyla yakalanan lavişka patrişka okuyucularına böyle yakalandı:D:Dlavinyanın fena faka basması ....:hhh:buyrun

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
asim kusura bakma sen kaşındın valla hahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
lavişim halkın arasından ve halkla yasayan biri olarak selülitlerin hiç gözümden kaçmadı eheheheheh :D:D

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
yaaaaaaaa lavişşşşşşşşşşşşş :seker: sensinn o bikeremmmmm :hhh: kıss allah seni ne etmesinnn emi nerden buldunn bunu anamm bu ne böleee :hhh: tübeeeeeeeeeee :hhh:rabbim günahlarımız affet :hhh: anamm anammm anammm kıss ayyyyyyy bi tuhaff oldummm beeeeee

B

beklenenbebis

Forum Okuru
yaaa kızlar nedir bu didişmeleriniz ayol:)
Çok güzelmişsin Laviş:)kıskananlar catlasın

ASİMELEK

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
kısss anammmmm çok fenasınızz sizz yaaa :hhh:

kıss kraliçemmm anammmmm :hhh: koptumm yaaaaaaaa :hhh:

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
kıss kraliçemm ben o kadar kilolu değilim gözlerin yanlış görmüş hahaha

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
kıs bunları ben cekmedim litfen litfennn olmaz ama bunlar halkın seslerii:D:Dvede halkın fotoğraf karesinden:hhh:

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
FLAŞŞŞŞŞŞ FLAŞŞŞŞ FLAŞŞŞŞŞ
GECE ELİMİZE GELEN BİLGİLERE GÖRE MAGAZİN GAZATACILARIMIZDAN CEMOŞ ÇOCUKLUĞUNDADA İNTİHAR EDECEĞİNİ SÜYLEYEREK İNSANLARI TEHTİT EDİYORMUŞ:D:D

BÜYÜYÜNCE DE ÇOCUKLUK ETMEKTEN KURTULAMADIĞI SÖYLENEN CEMOŞUN ANLATILAN VE YAZILANLARA GÖRE KRALİÇEYE YAPTIĞI ZULUMDEN DOLAYI KEDERLENİP GENDİNİ İÇKİYE VERDİĞİ SÖYLENİYOR:hhh:

SON OLARAK YAYINLADIĞI ASPARAGAS HABERLERDEN VE DAVRANIŞLARINDAN DOLAYI RÜTÜĞÜN DURUMA EL ATTIĞI VE CEMOŞA UYARI CEZASI GÖNDERİLDİĞİ BELİRTİLİYOR İŞTE OOOO ŞOKKK BELGE

M

Misafir

Forum Okuru
Hepimiz Cemoşuz hepimiz gastacıyız hahaha Dokunmayın Cemoşuma masumdur, karışmayın Cemoşuma gastacısdır :A:A Off offf yandan :muz:

M

Misafir

Forum Okuru
LaViNYaM' Alıntı:
flash flashh flashhh Rüyanın kulak kopartan yeğenleri hahaha dikkat edin kulaklar gizlensin yoksa heran kulaksız kalabülüsünüz hahaha rüyanın yeğenleri niye kulak kopartan oldular altındaki sebebi arıyoruz hahaha

saklayın kulakları hahaha

Valla saklamanız gerektiğinde sadece kulakları değil, totişide saklamanız lazım hahaha Biri kaprisli, ona sürekli güzel cümleler kurup iltifat etmeniz lazım, diğeri ise tam bir psikopat, her dediğini anında yapmanız lazım aksi halde kulakta gider totoda diyim yani ben hahaha Tecrübe uyarıyor sizi ona göre hahaha

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
melekler-magazin-jpg.65995 Melekler Mekanİ Magazİn Melekler Mekanı Forum

Melekler mekanı üyeleri tarafın dan açılan bu eğlenceli topik en keyifli anlara şahitlik yapmış. Topikte üyelerin biribirleri ile olan eğlenceli , kopmalık diyaloglarını bulabilirsiniz.