Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

• Konbuyu başlatan *AyşegüL*
*AyşegüL*

*AyşegüL*

Hamiş Melek
yerleşme kanaması yaşayanlar mercimek sevdalıları mercimek sevdalilari düşük yaptığını nasıl anlarsın melekler mekanı gebelik
Sevgili Melekler , yeni bir topicle , bambaşka sıcacık bir ortamla yine karşınızdayız.Yeni Topiğimiz hayırlı uğurlu olsun...

:humble::humble::humble:

izgil85

izgil85

Hamiş Melek
wooooow bacım hayırlı uğurlu olsun yeni topiğimiz
bacım burası hakkat daha sıcak kııııı
çok teşekkürler gülüm

izgil85

izgil85

Hamiş Melek
aile ortamı sıcaklığında sohbetler paylaşımlar veeee en güzel dostluklar için herkesi beklerizzzzz

AZADE

AZADE

Yeni Üye
Üye
yeni bir güne
yeni bir hayata
yeni bir topikle başlamak ne güzel
herkese kocaman merhaba

AZADE

AZADE

Yeni Üye
Üye
izgil85' Alıntı:
aile ortamı sıcaklığında sohbetler paylaşımlar veeee en güzel dostluklar için herkesi beklerizzzzz
izgilim canııııım hayırlı olsun kuşuuum

*AyşegüL*

*AyşegüL*

Hamiş Melek
AZADE' Alıntı:
yeni bir güne
yeni bir hayata
yeni bir topikle başlamak ne güzel
herkese kocaman merhaba

Azadecim hemencik gelmişsin kuşum teşekkürler canım.Yeni topiğimiz daha sıcak bir başlıkla aile ortamını aratmayacak sohbetlerle çok daha iyi olacak inşallah sizinde desteklerinizle tabi :humble:

A

aslıgökçe

Hamiş Melek
selamm bende geldimmmm ayy listeyide tasiyalim yaaa izgilim canim obur topicte tebrik ettim ama olsun allah saglikla kucagina almayi nasip etsin bitanem. :) kizlar size bisey diyimmi ben hala yatiyorum:) cok halsizim bugun

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
izgil85' Alıntı:
wooooow bacım hayırlı uğurlu olsun yeni topiğimiz
bacım burası hakkat daha sıcak kııııı
çok teşekkürler gülüm
kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun izgil cnm hamilesin demek çok sevindim tebrik ederim Allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin adaşımmmmm bak ben sana demiştim senden ümitliyim diye bu ay büyük bi patlama olcak ben inanıyorum topik gerçekten çok sıcak bizim grup hep beraber aynı yerdeyiz:meri:

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
eeeee kimse yok mu yaaaa ben geldim herkes çıkmış küscem bak sizlen:(

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
aslıgökçe' Alıntı:
Aysegulllllum fistikli kurabiyemm. Izgil icime dogmustu hamile olcagi. Sira sendeeee
bitanem bende sana öteki topikte soruyom demek geldin benden önce

benim akşam kasıklarımda iğne batması şeklinde bişiler oldu ama şimdi sadece haf,if ağrı var sende nasıl olmuşdu bende akıntı falan çok çok az ama ben netten baktım illaki akıntı olcak diye bişey yok muş çoğunu regl günü geçince akıntısı oluyomuşş inş içine doğan gerçektir güzelim yazgülümd öyle dedi onun da içine benim hamiş olduğum geçiyomuşşş inş dua edin bana yawww neolurr

yns_ysmn' Alıntı:
kızım hepiniz hamile kalcanız bu ay bak göreceksiniz:emzirme:

inşş inşşşşşşşşşşşşş güzelim benim

yns_ysmn

yns_ysmn

Hamiş Melek
ayşegüüll' Alıntı:
bitanem bende sana öteki topikte soruyom demek geldin benden önce

benim akşam kasıklarımda iğne batması şeklinde bişiler oldu ama şimdi sadece haf,if ağrı var sende nasıl olmuşdu bende akıntı falan çok çok az ama ben netten baktım illaki akıntı olcak diye bişey yok muş çoğunu regl günü geçince akıntısı oluyomuşş inş içine doğan gerçektir güzelim yazgülümd öyle dedi onun da içine benim hamiş olduğum geçiyomuşşş inş dua edin bana yawww neolurr

inşş inşşşşşşşşşşşşş güzelim benim
sende kalcan bu ay hepiniz kalcanız sende hamişim diye burada yazcan:humble:

*AyşegüL*

*AyşegüL*

Hamiş Melek
yns_ysmn' Alıntı:
tamam kuzum beni öyle yalnız bırakmayın korkuyom sonra tekbaşıma:zonked:

tek başına olurmu kısss melişin varyaaa :ehi:
yasemincim benim sarı akıntım var çamaşırımda görüyorum birde sağ göğsüm feci sızlıyor içten bir sızlama oluyor bacaklarımda ağrımaya başladı sanki kaslarım geriliyor damarlarımı çekiyorlar gibi bi çekilme hissediyorum hayırdır inşallah.. şafak 2-3 :meri::meri:

A

ayşegüüll

Daimi Üye
Üye
selam vermeden daldım hemnen herkese selammmm hepinizi çok seviyomm ya benn
yeni topiğimiz ayırlı uyurlu gacılar:meri::meri::meri::meri::meri::meri: