Midesini üşütüp kusan çocuğa ne yapmalı

K

kuskusluk

Forum Okuru
Midesini üşütüp kusan çocuğa ne yapmalı
Midesini üşütüp kusan çocuğa ne yapmalı ? Kusmayı nasıl kesebilirim.w

Selam arkadaşlarım pandemi süreci dedik evde tıkılı kaldık çocuklar aşağı inemedi doğallıklarını kaybettiler özellikle bu apartman dairelerinde hasta olmadıkları bir gün yok çok şükür. Benim oğlum 9 yaşında o kadar dedik açmayın şu havuzu diye ama sağolsun yönetime dinletemedik 90 kişilik bir sitede oturuyoruz çocuğum bugün gün boyu özlemişte havuza girdi çıktı birazda esinti vardı soğuğu kaptı artık ne oldu ise heralde üşüttü ve kusuyor ateşi baktım yok.

Halılar her yer berbat oldu benim gözüm oğlumdan başka bir şeyi görmüyor. Midesini üşüttü diye düşünüyorum kusan oğlum için acilen ne yapmamı tavsiye ediyorsunuz ne yedirip içireyim nane limon olur mu ya da başka bir yöntem biliyor musunuz

Ya hayatım hepimizin başında bizde de havuzu açtılar bizde baş edemedik ilk gün ishalle birlikte kusmalar oldu gerçi bizim buralar çok sıcak ama başıma geldi. Sana yoğurt yedirmeni ve ayran içirmeni tavsiye ediyorum. Takip et eğer gün içinde 5 ten fazla kusar ise ve kesilmez ise mutlaka doktora götür.

Sabahın bu saati ama yapacak bişey yok sıpagettiler hiç durmuyor çok şükür. Tekrar tekrar geçmiş olsun hayatım.

Geri