Geç yumurtlama ile hamile kalan kadınlar burada mı

sibek

Yeni Üye
Üye
Geç yumurtlama ile hamile kalan kadınlar burada mı
Geç yumurtlama ile hamile kalan kadınların yorumları lazım bana
Bugun doktora gittim ve bana yumurtalarimin gec islem gordugunu soyledi gebe kalman uzun sura bilir dedi bunun icin napmam lazim ben hem anne olmak istiyorum neden geç yumurtlama yapıyormuşum ne ile alakası var bu durumun.

Benim durumumda olup geç yumurtlama yapan bir kadın bu yumurtlamaları hızlandırabilir mi benim durumumda olup geç yumurtlama ile hamile kalınır mı yapacağım bir şey var mı kızlar yardımcı olur musunuz bende annelik duygusunu tatmak istiyorum yardım pls.

Şimdi hayatım bilinç olman gerçekten güzel hele hele doktora gitmen daha güzel. Şimdi geç yumurtlamanın bir çok sebebi vardır. Beslenme psikolojik durum vücut yapın vs bunlara takılmaman gerekiyor. Yani kişiden kişiye göre değişiklik gösterir kadınlarda yumurtlama durumu.

Ama madem anne olmak istiyorsun ve hamilelik planlıyorsun, bu yumurtlama durumunu kesinlikle takip etmen gerekiyor. Evet geç gebe kalabilirsin zor bir yoldan geçeceksin ama hamile kalabililrsin.

Neden Geç Yumurtlama yapıyorum nasıl hızlı yumurtlama yapabilirim ?

Bi tanem öncelikle bu durumu doktorunun tespit etmesi gerekiyor. Enfeksiyonun mu var kronik olarak stres durumun mu var çağın hastalığı kaygını arttıran ve seni strese sokan ne durumun var ise bunları doktorla mutlak suretle değerlendirmeniz gerekiyor. Zaten iltahabik bir durumun var ise bunu zaten doktorun çözecektir. bunun için doktorun muayene etmesi ve buna uygun tedavi yöntemlerini geliştirmesi gerekiyor. Bu öyle sağdan soldan duyulacak şeylerin ya da bitkisel karışımların tüketilmesi ile halledilebilecek bir durum değildir. Hekim şart hayatım.

Muhtemelen durum kontrolü için doktor seni ultrasona alacak ve durumu değerlendirecektir. Bur çok tahlil ve tetkik ile durumu netlediğinde gerekiyor ise sana ilaç kullandırarak senin yumurtlaman için elinden geleni yapacaktır. Bu durumu sakın oluruna bırakma. Anne olmak istiyorsun madem, taşın altına elini atacaksın hayatım. durumdan bizi de haberdar eder isen bizler de senin hayatını kolaylaştıracak ve daha kısa sürede gebe kalmanı sağlayacak yöntemler sana sunabiliriz.

Geri