Gunesenes

Yeni Üye
Üye
Nub Teorisine göre bebeğimin cinsiyetini öğrenmek istiyorum

NUB TEORİSİNE GÖRE BEBEĞİMİN CİNSİYETİNİ HESAPLA

Selam kızlar bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum resmini hemen aşağıda bulabilirsiniz acaba bebeğimin cinsiyetini nub teorisine göre hesaplar mısınız teşekkür ediyorum çok merak ediyorum bebeğimin cinsiyetini teşekkür ediyorum.
nub teorisine göre bebek cinsiyeti.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar sevgili Güneş, Hayatım site kurallarımıza göre konunuzda bazı değişiklikler yaptık resim ebatlama ve yazı gibi. Şimdi gönderdiğiniz resim gerçekten net dolayısı ile bunu en güzel NUB TEORİSİNE GÖRE cevaplandırabiliriz dedik ve hesaplamalarızı yaptık

Hazır mısınız :)

Hazır mısın diyorum hazır değilsin heralde aşağıdaki konuya bak hayatım ister isen. Ben hesaplamayı incelemeyi gerçekleştirdim ama ileride bir kez daha yeni resim olur ise görmek isterim. İlk belirlemelere göre BEBEĞİNİN CİNSİYETİ KIZ hayatım. Rabbim hayırlı eylesin. ( net olabilmesi için bir kaç resim daha görmem lazım ama yeni resim olacak )

Hazır mısın diyorum hazır değilsin heralde aşağıdaki konuya bak hayatım ister isen. Ben hesaplamayı incelemeyi gerçekleştirdim ama ileride bir kez daha yeni resim olur ise görmek isterim. İlk belirlemelere göre BEBEĞİNİN CİNSİYETİ KIZ hayatım. Rabbim hayırlı eylesin. ( net olabilmesi için bir kaç resim daha görmem lazım ama yeni resim olacak )
Teşekkür ederim

Selamlar hayatım tabiki söylerim ama şunu rica ediyorum bir dahaki aya gittiğinde bir resim daha at olur mu ? Erkek olarak görünüyor umarım yanılmam. Sevgiler bitanem sağ salim kucağına alırsın inşAllah. :):cheer2::eller::emzirme:

Aleykum selam net olmamakla birlikte kız gibi görünüyor hayatım. Hayırlısı Allah'tan.
Hastanede videoya almıştım. Bacak arası kısmını SS alarak atıyorum ayretten isterseniz ona da bakarsınız belki yardımcı olur. Resimde tarif ettim daha rahat anlayın diye. Ben o çıkıntıyı kordona benzetiyorum ama siz daha iyi bilir belki de. Az kaldı bu cuma günü Allahın izniyle 16 haftalık oluyoruz sonucu mutlaka yazarım.

Geri