Selamlar hayatım resim yükleyememişsin bulunamadı hatası aldım. hizliresim.com sitesinden deneyip resmin ilk önceki gibi linkini atar mısınız tşk .
Nub teorisine de 11 ile 14 haftalık olanları bırakmıştım hepsi karından ultrason ile onlarda daha onaylanmamış. Rica etsem onlara da bakar mısınız?

Selamlar hayatım onaylısın zaten sorun yok. Gmail ile ilgili açtığın konuyu sildim hayatım. Şimdi gönderdiğin resimden hiç bir şey anlaşılmadığından yorum yazamıyorum. Daha net görüntü eline geçtiğinde bize ulaşabilirsin. Lütfen soracağın soruları, siteye giriş yaparak bizlere gönder ki onaya düşmesin hayatım. Sevgiler. Aramıza tekrar hoş geldin kontrol ettim üyeliğinde bir sıkıntı görünmüyor.

Selamlar hayatım onaylısın zaten sorun yok. Gmail ile ilgili açtığın konuyu sildim hayatım. Şimdi gönderdiğin resimden hiç bir şey anlaşılmadığından yorum yazamıyorum. Daha net görüntü eline geçtiğinde bize ulaşabilirsin. Lütfen soracağın soruları, siteye giriş yaparak bizlere gönder ki onaya düşmesin hayatım. Sevgiler. Aramıza tekrar hoş geldin kontrol ettim üyeliğinde bir sıkıntı görünmüyor.
Çıkış yapıp tekrar girdim, ama yukarıda hesabınız onay bekliyor yazıyor. Gmiale de herhangi bir bildirim gelmiyor. Yaptığım yorumlar yine onaya düşüyor. Nub içinde sanırım yeni resim gerekli değil mi? Ramzi teorisi için zaten artık o imkansız. Bir tane vardı o da işe yaramadı. Nub için attıklarımda anlaşılmıyor dediniz. 16 haftalık gideceğim şimdi gittiğimde eğer göstermezse ve olursa atarım tabii, ama nub içinde en fazla 14 haftalık olması gerekiyor diye biliyorum. Allak bullak oldum‍♀️.

Çıkış yapıp tekrar girdim, ama yukarıda hesabınız onay bekliyor yazıyor. Gmiale de herhangi bir bildirim gelmiyor. Yaptığım yorumlar yine onaya düşüyor. Nub içinde sanırım yeni resim gerekli değil mi? Ramzi teorisi için zaten artık o imkansız. Bir tane vardı o da işe yaramadı. Nub için attıklarımda anlaşılmıyor dediniz. 16 haftalık gideceğim şimdi gittiğimde eğer göstermezse ve olursa atarım tabii, ama nub içinde en fazla 14 haftalık olması gerekiyor diye biliyorum. Allak bullak oldum‍♀️.
Neden onaya düştüğüne bakacağım hayatım ve dediğin gibi bu resimden anlaşılmıyor acaba mail addresini kayıt olurken doğru verdin mi hayatım ? Neyse ben manuel olarak onayını gerçekleştirdim artık onaya düşmeden gönderim yapabileceksin. Tekrar hoş geldin aramıza.

Neden onaya düştüğüne bakacağım hayatım ve dediğin gibi bu resimden anlaşılmıyor acaba mail addresini kayıt olurken doğru verdin mi hayatım ? Neyse ben manuel olarak onayını gerçekleştirdim artık onaya düşmeden gönderim yapabileceksin. Tekrar hoş geldin aramıza.
Teşekkür ederim. Mail adresimi defalarca kontrol ettim ama nedenini bende anlamadım. Peki nub teorisinin okduğu yere attığım resimlere baktınız mı. Eğer onlarda da sıkıntı varsa artık cuma gününü bekleyeceğim. Çok teşekkür ederim tekrardan, iyi geceler dilerim.

8 haftalık ultrason videosu vardı oradan birkaç SS aldım bunlara bakar mısınız? Sizce cinsiyeti nedir? Karından ultrason

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230619-231050_Video Player.jpg
    Screenshot_20230619-231050_Video Player.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 64
  • Screenshot_20230619-231037_Video Player.jpg
    Screenshot_20230619-231037_Video Player.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 69
  • Screenshot_20230619-230924_Video Player.jpg
    Screenshot_20230619-230924_Video Player.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 74
  • Screenshot_20230619-230807_Video Player.jpg
    Screenshot_20230619-230807_Video Player.jpg
    14,7 KB · Görüntüleme: 71
Selam @Nakafile hayatım çok ince eledim sık dokudum ama malesef şudur diyebileceğim bir veri bulamadım üzgünüm.
Benim bebek 6 haftalık ultrasonda bana göre plasenta sağda ama belki bana öyle geliyordur. Si onu da görememiştiniz.. nubu zaten yok. Bacak arası deseniz bir sor gibi adeta ah ayrıntılı beklemek. Gece rüyama giriyor eskiden erkek görürdüm şimdi o da yok instagram kullanıyorsanız video da atabilirim. ‍♀️

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230620-001106_Gallery.jpg
    Screenshot_20230620-001106_Gallery.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 59
  • Screenshot_20230616-205709_Video Player.jpg
    Screenshot_20230616-205709_Video Player.jpg
    19,3 KB · Görüntüleme: 56
Hayatım video atmana gerek yok biraz daha beklemek daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.m Rüyalarına girmesine gerek yok ki. Rabbim hayırlısını nasip etsin deyip beklemek ilazım :D:D

Geri