Bebek Cinsiyet Tahmini

daffodil

Yeni Üye
Üye
meryem bu tüyler bende tuttu :) benimde bi oğluşum olacakmış:)

meryem214434

Aktif Üye
Üye
meryem bu tüyler bende tuttu :) benimde bi oğluşum olacakmış:)
daffodilcim Allah oğlunu sağlıcakla kucağına almayı nasib etsin.bu tüy olayında zaten emine ve cadı tatlısı oyunbozanlık etmese herkeste doğru çıkmış olacaktı.ne güzel kesin bi yöntemimiz olmuş olacaktı.ama yoook onlar illa bi maraz çıkaracak :)

M

Misafir Melek

Forum Okuru
ben çok merak ediyorum bebeğimin cinsiyetini ama daha hamile bile değilim.Allah bana en yakın zamanda gönderir inşaallah

bebişim21

Hamiş Melek
çok merak ediyorum kızlar çok...
rus takvimine göre kız..
çin takvimine göre erkek...
göbiş kılları yukarı doğru....
bebişim sağdaydı...
bakalım ne olacakk....
tahmini olan var mı???????

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba
3 tane kizim var 4.bebege hamileyim erkek olsun diye denemedigim sey kalmadi su an 5 haftalik hamileyim lütfen dualarinizi bekliyorum

H

haksem

Forum Okuru
ya kızlar benimde bebeğe kız dedi doktor ama rüyamda hep erkek görüyorum vede sürekli et şalgam peynir istedi canım bebek hep sağda kıllar yukarı.Yüzüm bi güzelleşti eskiden çilliydim şimdi bi tane çil yok ,çin takvimi erkek,göbeğim sivri hiç midem bulanmadı kilo almadım ama dr. kız diyo ilk gebeliğim ama ben erkek istiyorum hep abim olsun istedim ama allah nasip etmedi. rüyamda isminide söylediler ama kız yaaaaaaa

B

begumoz

Forum Okuru
kızlar benim sabah bulantılarım çok oldu.bu ilk gebeliğim .arada öğürtülerle beraber çıkarmalarda oldu.şuan tam olarak 11+6 haftalığım.Doğum tarihim 15.02.1984,eşimin doğum tarihi 27.12.1981 en son adet tarihim 19.04.2012.sanırım 2 kez beraber olduk .tam hatırlayamıyorum.çin takvmi ve rus takvimlerini okudum baktığımda kız çıkıyor.biz de kız istiyoruz.fakat bioritmede baktırmak istedim.gerçi ilk gebelik allah hayırlısını sağlıklısını versin en önemlisi o ama insan yinede merak ediyor.7 haftalık ultrason resmine bakınca kesenin içinde sağ tarafta duruyor,kesem yuvarlağa yakın ama biraz şekilsiz.yorum yaparsanız sevinirim ,teşekkürler...

İ

İnş Hanım

Forum Okuru
İnş hepiniz kadın adam doğrursunuz inşşşşş canımmmmmm topiklerinizi Allah iki organdan da esirgemez inşşşşşş, hem o zaman istediğiniz cinsiyete göre doktorunuzla görüşürsünüz.

melekannesi

Aktif Üye
Üye
bebeğin cinsiyetinden daha önemli olan bebeğin sağlıklı ve hayırlı olması ne kadar çok meraklısınız hadi istediğiniz cinsiyette olduğu bebeğiniz ama allah korusun sağlıklı olmadı dahamı iyi öncelikle önemli olan cinsiyetini düşünmeyin sağlığını düşünün bence kızında erkeğinde allah hayarlısını versin burada evlat ateşiyle yanıp tutuşanlar var onlar bebeğinin kızmı erkekmi olmasından daha çok sadece sağlıklı bebek sahibi olmayı arzu ediyorlar sizde bence bu konuda anlayış gösterin derim ben

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Yanı hanımefendi bu topikte bebeğin cinsiyeti hakkında tahmin yürütmek günah sizin kul hakkına girerek insanları rencide edip beddua etmeniz farzmı ? Bu nasıl bir şuursuzluktur anlayabilmiş değilim. Allah sizi ıslah etsin..Biraz insanların fikirlerine saygı göstermeyi öğrenin..