Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumunuz...Oğlak Meleklerimize...

  • Konbuyu başlatan LaViNYaM
LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Oğlak Burcu 2012 Temmuz Ayı Burç Yorumu
Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumu

Benim gibi titiz çalışkan işinde hırslı ve birazda olsa inatçı olan ..:) Oğlak Burcu Meleklerimizi bakalım bu ay neler bekliyor..Biliyorsunuz bende bir oğlak meleğim....Bakalım beni de neler bekliyormuş ...:)Öte yandan, hiç merak etmeyin başka yıldızlar da sanki tam zamanında çok güzel enerjilerle pozitif çıkışlar yaratıyor, pozitif kapılar açıyor. Yani olgun ve sakin, ne yaptığınızı bilir olduktan sonra aksine çok da keyifli, verimli bir ay olacak gibi görünmekte sizin için.


Bu ay siz de resmi işlerle, genel hayatınızı etkileyen gelişmelerle meşgulsunuz. Sanki kiminiz işinde bir yetki alacak gibi. Gergin yıldızlar rakipler var diyor, öte yandan siz de kararlısınız istediğinizi almakta. İş yerinde sanırım size bazı destekler var, bir dayanışma var sanırım ve karşılıklı bir anlaşma. Sanırım kabul edebileceğiniz bazı öneriler gelecek otorite takımından. Ve ayrıca bazı sözler alacak gibisiniz, bir süre sonra yerine getirilmek üzere.

Kimi Oğlaklar ise, bir gidişin hazırlığı içinde, evden, bulunduğunuz kentten uzaklara gitmeniz söz konusu. Yuva evinizin yöneticisi Mars gelmiş haritanızın tepesine. Bu ay sanki karar zamanı ve eyleme geçme zamanı gibi. Yani Oğlaklar hareket halinde, kimi iş, kimi eğitim kimi de başka nedenlerle. Kanımca senenin dönüm noktası bu ay yaşanacak..


Bazı Oğlaklar bu ay sanki bir alışkanlığından vazgeçecek gibi görünüyor. İkizlerde Venüs ve Jüpiter sizi artık daha farklı bir gündelik hayata taşıyacak, gündelik hayatın rutininde değişiklikler yapacaksınız ve bunu akabinde uzun süredir devam ettirdiğiniz bir alışkanlığa da sanki son vereceksiniz. Aslında zaten kafanızda verdiğiniz bazı kararlar var..

İşte, bunları yeniden bir değerlendirip işe koyuluyorsunuz. Güneş-Mars size bir yer değişikliği yaptıracak gibi.. Sizin için zor geliyor çünkü yeni sorumluluklar, yeni bir düzen, yeni bir rota bu. gitmek belki güzel ama geride bırakılanlar da sanki hüzün yaratıyor.. Bazılarınız için durum bu.. Çünkü geriye dönüşü olmayan bir yenilik bu.. Öyle veya böyle kararlarınızı vermişsiniz. Bu ay da bunun için kolları sıvıyorsunuz.


Epeydir tepenizde gezen Satürn kiminizi otorite ile çatışmaya, kiminizi aile üyeleriyle anlaşmazlığa, kiminizi de bir davayla uğraşmaya sevk etti. Bu ay bu konularda yine dikkatli olalım derim, çünkü Satürn hala tepede ve yanında Mars geliyor üstelik. Neyse ki dediğim gibi bazı yıldızlar adeta bu iki bela yaratabilecek yıldızları sağduyuya davet eder gibi tam zamanında güzel pozisyon alıyorlar. Dediğim gibi, sanki sizin kararınız, tavrınız bir şekilde kabul görecek.

Paraya bakalım.. Merkür Aslan burcunda ve Uranüsle güzel açı yapınca, kanımca size sürpriz bir para geliyor olsa gerek, ayrıca ya borsa ya da altınla ilgili yatırıma yöneleceksiniz, ki bu da kısa sürede kar getiren bir şey gibi görünmekte. Yatırım değeri taşıyan konularda hızla çözümler, fikirler üreteceksiniz. Bir de dediğim gibi beklediğiniz bir şey varsa, bununla ilgili güzel haberler gelebilir. Yıldızların gergin olduğu özellikle ayın ilk yarısı dikkatli olalım derim yollarda, resmi yazışmalarda, ve kararlarımızı sakin ve pozitif bir şekilde verelim derim.


Aşka bakalım, aşk yıldızları sizin iş evlerinizde… Hayırdır aşk bekleyen Oğlaklar iş yerinde birine aşık mı oluyorsunuz. Hem de yetkili biri mi bu kişi acaba?.. Aşkı, ilişkisi olanlar ev, gündelik hayat düzenini kurmakla, yerleşim konusunu birlikte halletmekle meşguller. Sanırım bir semt değişimi konuşulacak aranızda...
 

Üst