Organik çamaşır detarjanı var mı

B

BennuSadin

Forum Okuru
Organik çamaşır detarjanı var mı
Organik çamaşır detarjanı var mı tavsiye eder misiniz

Merhaba arkadaşlar ,

Çamaşır detarjanları cilde zararlı olduğunu okudum öğrendim. Gerçekten de zararlı ben kendi cildimde de fark ettim minik minik kırmızılıklar oluyor , kaşıntı filan oluyor. Eee ne yapacaz peki nenelerimizin yaptığı gibi kille mi yıkayacağız çamaşır deterjanlarının organik olanı yani doğal olanı yokmu nereden bulacağız bana granül sabun demeyin çünkü sabunda da kostik var o da zararlı ben tamamen organik doğal bir şey arıyorum.

Merhaba Bennu

Çamaşırlar da kullandığımız çamaşır detarjanları ve kullandığımız diğer temizlik maddeleri , şampuanlar , diş macunları , yer temizliyicileri , banyo wc temizliyicilerinin tamamı zararlı içeriklere sahip ve kimyasal içerikli hepsi. Aslında hiçbirini almamalı kullanmamalıyız çünkü bunlar bir sürü hastalıklara sebep oluyor haklısın ve doğru söylüyorsun. Kime güveneceğiz kimin ürünü organik doğal ve zararsız bu da işin diğer yüzü tabi.. Şimdi sana benim güvenle kullandığım bir ürünü önereceğim çamaşır deterjanı hindistanda yetişen bir bitkiyle yapılıyor ve aynı zaman da virüs bakteri ve mantarları yok ediyor. "ersağ" evet internette sitesi mevcut güvenle alıp kullanabilirsin. Aynı zaman da şampuanları , temizlik ürünleri olduğu gibi gıda takvileri de mevcut hepsi çok kaliteli hepsi organik ve tamamen doğal. Alıp kullanınca etkisin farkedeceksin hangi ürününü alırsan diğerleriyle arasında ki farkı anlayacaksın ben "ersağ" kullanıyorum daha önce AMy kullanıyordum baktım fiyatları uçtu ve yabancı onu bıraktım Ersağ'a geçtim sana da öneririm bir incele sitesini bakalım.

Geri