park yatak almak istiyorum bilgilerinizi paylaşırmısınız?

merhaba ben sunny baby almıştım çok memnun kaldım. fiyatı da ekonomik. alacağın yatağın sallanabiliyor olması çok önemli. çünkü bebiş sallanarak uyumak isteyebilir. üzerine kalın birşey koyma çok sert olur. çünkü yatağın ortaya yerleştirilen aparatı da sert. biz visko bir yatak almıştık. gayet rahat uyuyor kızım. hem altta fermuarı var ya oradan fazla eşyaları içine atıyorum vallahi büyük rahatlık. kızım 8,5 aylık olmak üzere ve çok şükür memnun kaldık. tavsiye ederim.

allah sağlıkla bebişine kavuştursun.

bilgilerin için cook tesekkur ederım :oppucuk: sımdı senın dedıgın markaya bakıcam keske modelınıde yazsaydın :)

canım ben henüz almadım park yatak zaten dahada vaktimiz var bi cinsiyeti öğreneyim öle düşünüyorum dahada ötesi biraz büyüdükten sonra :D canım inş zevkine göre bişey bulursun ama benim bebeğim için alacağım şeyi dokunmam lazım öle bakarak karar veremem ben burda bi bebek mazası var a dan z ye herşey var açıkçası 2 yengemde ordan almışlardı çok memnunlar ama tek dikkat etmen gerekn ortopedik bir yatak olması ne sert ne yumuşak öle olunca çok rahat kullanıyosun zaten bence alırken sallanıyor olabilmesine bak , ilerde güzel bir park oluyormu ona bak bunlar önemli şimdiden hayırlı olsun :D

benımde oyle daha cınsıyetı bıle bellı dııl kuzumun... ama ben ıste heycanlanıyorum hemen kafamda belırlıyeyım ıstıyorum :)senın gıbı bende dokunmadan alamam ama sımdı meleklerın yardımıyla bı ıkı marka ve model aklıma yatarsa gezınmem azalır ve emın bır sekılde alısverıs yaparım dıye dusundum bence sende takıp et kı bu bolumu bırlıkte karar verelım :) senın kı kac haftalık ???

arastırırken bu bılgılere rastladım sızınle paylasmak ıstedım alıntıdır

1 yaşına kadar yaylı yatak kullanılmaması gerekiyor. Biz park yatağı alırken (chicco lullaby) içinde örnek olarak çok güzel bir şilte vardı, görünce onu da aldık. Bir de yaylı yatak ekstra ağırlık yapar hamak kısmında, ayrıca derinlik de oldukça azalır, hamak kısmını kullanım süreniz kısalır. Siz de şilte türü bir şey alabilirsiniz.
Park yataklara uygun viscolar var. Bazıları 5 cm, bazıları 10 cm kalınlığında. Rulo şeklinde kolayca kıvrılabildikleri için bir yere gitmek gerekirse şilteyi de taşıyabiliyorsunuz (gerçi bizimki hareketlenmeye başladığı andan itibaren üst katını söküp alta geçirince park yatakta uyumadı).
Bebeğin yatağını seçerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin, yatak zemini sert olmalı, parmaklıklar arası mesafe 7 cm’den fazla olmamalıdır. Parmaklıklar arası geniş olursa bebeğin başı bunlar arasına sıkışabilir. Sert pamuklu veya yünlü döşekler yeğlenmelidir. Yastık kullanılmaz. Yorgan seçiminde elyaflı ya da kuştüyü ile doldurulmuş yorganlar yerine pamuklu ve yünlüler kullanılmalıdır. Bebekler yan ya da sırtüstü yatırılabilir. Beslendikten hemen sonra bir müddet yan yatması daha uygundur. Başın yatış pozisyonu sık sık değiştirilmelidir. Hep aynı tarafa yatarsa başta şekil bozukluğu oluşabilir.

bir şey söylemeyi unutmuşum :)

tatile giderken park yatağı katlayıp götürdük, kızımız yine yatağında yatmış oldu. katlanır olup taşınabilmesi de büyük bir avantaj.

bnm daha 11 haftalık :) ama sımdıden arastırmasını yapıyorum kı sonradan dusunecegım cok sey olmasın :) tabı senın tam zamanı almak ıcın son zamanlarına dogru sende ağırlasacaksın zor olur bakıp gezmek en guzelını yapmıssın şanslı bebekler valla bak sımdıden hazır senınkının herseyı bıde alamayanlar var :( ALLAH herkese güç kuvvet versınkı meleklerımızı rahat rahat buyutelım...

benımde oyle daha cınsıyetı bıle bellı dııl kuzumun... ama ben ıste heycanlanıyorum hemen kafamda belırlıyeyım ıstıyorum :)senın gıbı bende dokunmadan alamam ama sımdı meleklerın yardımıyla bı ıkı marka ve model aklıma yatarsa gezınmem azalır ve emın bır sekılde alısverıs yaparım dıye dusundum bence sende takıp et kı bu bolumu bırlıkte karar verelım :) senın kı kac haftalık ???

canım benim dediğin gibi Allah sağlık versin meleklerimize bizede güç sağlık :D güzel bir araştırmA Yapmışsın ellerine sağlık bende burdan artık takip ederim...canım bizde meleğimde 13. haftamızı bitiricez inşş cumartesi günü aramızda sanırsam 2 hatfa var :D bakalım hayırlısı olsun hakıımızda meleklerimiz içinde bi büyüsünlerde ben öle düşünüyorum yinde 2 tane olumsuz tecrübelerim olduğundan hiç bişeye acele etmemeyi öğrendim canım :( neyse buymuş hayırlısı inş herkesin meleği sağlığıyla gelir dünyaya...

ayy inşallh canım ama gerçektende çok hoşuma gittiler. rabbim inşallah bizlerde tatdırır bu duygular
sagol tatlım çok ama çok istiyorum bi bebiş nasip:bebem:

canım yaaa hep duamdasın inankiii Rabbim en kısa sürede sanada nasip etsin inş zor biliyorum aynı şeyleri bende yaşadım ama meleğini göbişinde hissedince varlığını bilince tüm sıkıntın kalkıcak canım Rabbim meleğinizi hayırlısyla en kısa yolundan sana göndeersin inş canımmm

canım benim dediğin gibi Allah sağlık versin meleklerimize bizede güç sağlık :D güzel bir araştırmA Yapmışsın ellerine sağlık bende burdan artık takip ederim...canım bizde meleğimde 13. haftamızı bitiricez inşş cumartesi günü aramızda sanırsam 2 hatfa var :D bakalım hayırlısı olsun hakıımızda meleklerimiz içinde bi büyüsünlerde ben öle düşünüyorum yinde 2 tane olumsuz tecrübelerim olduğundan hiç bişeye acele etmemeyi öğrendim canım :( neyse buymuş hayırlısı inş herkesin meleği sağlığıyla gelir dünyaya...

canım yaaa hep duamdasın inankiii Rabbim en kısa sürede sanada nasip etsin inş zor biliyorum aynı şeyleri bende yaşadım ama meleğini göbişinde hissedince varlığını bilince tüm sıkıntın kalkıcak canım Rabbim meleğinizi hayırlısyla en kısa yolundan sana göndeersin inş canımmm
aminn aminn canım zaten sizler benim en büyük destekcimsiniz iyiki varsın varsınız.. rabbimden tek duam o
rabbim msana saglıklı mutlu uzun ömürler nsip etsin bebişin herdaim yanında olsunnn anneciğinin melegi o

esinerkan aramız az :) ALLAH saglık versin bebişine ve sana... sende bnm gıbı heycanlı bı anne adayısın anlasılan:) ıkımızde burdan deneyımlı annelerden bılgılenelım kı bebısımıze en ıyısını secıp uygulayalım dımı ama:ebebek:

yasemincim Şu ANDA yANIMdA OLsANdA KOcAMAn sarsAM SeNİ sÖyLe... içindeki ümidi hiç kaybetmeki bebişin hemen gelsin şu an gözlerim dolu dolu RABBİM dualarımızı duy...

Geri