Polistik Over Olup Hamile Kalanlar Hamilemiyim?

Gulsah77

Yeni Üye
Üye

Merhaba herkese ben bir kaç aydır adet düzensizliği yaşıyorum doktor polikistik over olduğumu soyledi eylülün 6 korunmasız ilişki yaşadık eşimle ben ertesi gün hapı aldım ve 19 adet oldum ekimde adetim Normel de 12 falan olmam gerekirken 28oldm iki kere ne olur olmaz diye doktora gittim gebelik testi yaptı negatif cikti fakat bana adet olmadan önce olmam için hap verdi adetim için ondan sonra oldum 28 ekimde olan adetim iki hafta sürdü kasımda adet olmadim aralıkta 20 gün adet oldm adetlerin devam etti ama sol kasikta bir iki aydır atma hissi var hamilemiyim acaba diye düşünüyorum böyle bir durum yaşayan varmi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım geç dönüş için kusura bakma ancak görebiliyoruz biraz yoğunluk oluyor ya da gözden kaçıyor sorunlar. Aşağıdaki konuları incelersen gerekli cevabı bulacaksın hayatım üzerinden sorunun baya zaman geçtiğinden dolayı net bir şey diyemiyorum. Konuyu görürsen ayrıca bizleri gelişmelerden haberdar edersen seviniriz.

Polistik over olanlar tabiki hamile kalabilir ama bununi çin doktora gitmek ve gerekli ilaçları alarak kullanmak gerekiyor. Kesinlikle doktor kontrolünde olacaksınız. İnternet ortamından bizim sitemizden ya da kulaktan dolma ilaçlar bitkiler asla kullanmayınız.

Geri