Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

slm kızlar ben preesed aldm ve buay kullanıcam inş. olumlu snclar alır ve paylasz blmiyrm ama bana cok olumlu geliyor inş. hyrlısıyla allahm evlat nasip eder ....

inşll. ilk kullanımda hamile kalırsın. ben ilk defa kullandım adetim baya geçmişti çok umutlanmıştım iki kere kan testi yaptırdım negatif. adet oldum ama bi tuaf birgün kan kahve rengi leke geliyor ertesi gün yok sadece tuvalete gidince çok az geliyor pet bile kullanmıyorum.. bende çok umutluyum preseede bu ayda kullanmak istiyordum ama yumurtlama günümü hesaplayamıyorum öbür ay kullancam hemde yumurtlama takibi yaptırıp öyle kullanacagım. inşll. işe yarar.

slm kızlar ben preesed aldm ve buay kullanıcam inş. olumlu snclar alır ve paylasz blmiyrm ama bana cok olumlu geliyor inş. hyrlısıyla allahm evlat nasip eder ....

inşll. ilk kullanımda hamile kalırsın. ben ilk defa kullandım adetim baya geçmişti çok umutlanmıştım iki kere kan testi yaptırdım negatif. adet oldum ama bi tuaf birgün kan kahve rengi leke geliyor ertesi gün yok sadece tuvalete gidince çok az geliyor pet bile kullanmıyorum.. bende çok umutluyum preseede bu ayda kullanmak istiyordum ama yumurtlama günümü hesaplayamıyorum öbür ay kullancam hemde yumurtlama takibi yaptırıp öyle kullanacagım. inşll. işe yarar.

ben de ebay dan siparişimi verdim....deneyeceğim kararrımı verdimmm...

ACİLLL !!!
arkadaşlar nerdesiniz uzun zamandır kimse yazmamış,ben bu ürünü daha yeni duydumm,deneyenler tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim

preseed aldim ve 2 gun sonra baslamayi planliyorum ovulation gunlerim o gunler normalde...birde emin olmak icin esime sperm testi aldim... umarim yeteri kadar sperm olusturuyordur... 2 gun sonra belli olcak ins. testievde yapiyorum bu arada...

Ben hiç duymamıştım böyle bir şeyi biz 3 yıldır bebek istiyoruz belki derman bundadır banada anlatabilirmisiniz nasıl ne zaman kullanılacağını lütfen

Kızlar merhaba , preseed jel sipariş ettim ben de dün ama elime ulaşmadı henüz , kullandıktan sonra sonuçları yazacağım mutlaka.. Umarım faydasını görürüz.

merhaba ben de kullanmak istiyorum. nereden sipariş veriliyor en güvenilir olması için.

Geri