Reglinin ilk günü yaşanan cinsellikten hamile kalınır mı çünkü aşırı derecede kasık sancım var?

Ariella

Yeni Üye
Üye
Reglinin ilk günü yaşanan cinsellikten hamile kalınır mı çünkü aşırı derecede kasık sancım var?
Arkadaşlar 19 Aralık reglimin ilk günüydü ve eşim ile cinsellik yaşadık ama kanamam daha hızlanmamıştı leke şeklinde geliyordu yinede ne olur ne olmaz diye içeri girmesine izin vermedim o da sürtünüp vajina üstüne boşaldı spermler vajina girişine geldi ama sildim. Daha sonra gün boyu kanamam hızlandı miktarı arttı ve 5 gün boyunca devam etti yani her ay olduğu gibiydi böyle bir durumda hamilelik söz konusu olabilir mi? Çünkü şuan aşırı ama aşırı derecede kasık ağrım var sanki regli olucak gibi sancı yapıyor ki regli olmama tahmini daha 10 gün var bel ağrım çok fazla bacağıma vuruyor bunu yazarken bile kasık ağrısından kıvranıyorum vajinal akıntım aşırı derecede arttı sarı renkte geliyor bunun sebebi ne hamilelik mi başka birsey mi?

Selamlar hayatım hamile kalabilmenin ilk şartı senin yumurtlaman olmak zorunda. Dolayısı ile regl iken bir kadında yumurtlama olmaz ne olur ise olsun hamile kalamazsın. Yumurtan olmayınca eşinin spermi neyi dölleyecek ? Kanamanda hızlanmış normal regle devam etmişsin kasık ağrısı felan hissediyorsun sancın bel ağrın var ama bunların tamamı psikolojik hamilelik belirtisi hayatım hamile olduğunu düşünmüyorum.

İlişki yaşadığından dolayı sen kendini kafanda kurarak hamileymişsin gibi görüyorsun yok öyle bir dünya bitanem :)

Geri