ruya olsa keske

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
ruya olsa keske
yha bende kı su ruhsal bulanıklık gecmıyo gecmıyo gecmıyoooo surkelı bı sorunn dogru gıtmıyo hıcbırsey acaba annemın cok mu ahını aldım yada ne bılım bırıleının kalbını cok mu kırdım bebegım olacak ama ınanın kı ne onun varlıgını fark edıyorum nede mutlu olabılıyorum sureklı kavga edılen bı aıle ortamına bı bebek dunyaya getırmek suan benım ıcın cok acı esımle aram hıc ıyı olmuyo bır duzelıyo bır beterlesıyoonun ıcın o kadar cabalıyorum kı aılemle gorusmuyorum sırf o ıstemıyo dıye susyorum herseyı ıcıme gomuyom ama kımse fark etmıyo bende bı ınsanım ya ne kadar dayanabılecıgım kı kaynanamlarla bırlıkte otumamız sorun yaratıyordu sımdı gıdecekler bu seferde esım pısmıs asa su katıyo gıdecekler dıye sınır kupu ama farkında degıl onların yuzunden bızım aramız bozuluyo ama ben gene de bırsey demıyorum kımseye patlamıyorum ya kendımı cok caresız hıssedıyorum bazen alıp basımı gıdesım gelıyo ya boyle degılım ben ya of gulemıyorum eglenemıyorum yanlıs bısıler yapmaktan korkuyorum bıktım hayattan eger bebegım olmasaydı bu hayatı yasamayı secmezdım sureklı dua edıyorum bu halım gecsın bu gunler gerıde kalsın hatta bunlaın hepsı bı ruya olsun bıraz sonra uyanım ve anneannemın kollarında olayım bı de o var ewet anneannem benı bırakıp gıdelı cok oldu ama ben onu da cok ozluyorum

Ce: ruya olsa keske

canım aynı sıkıntıların hemen hepsini yaşamış bir kişi olarak söylemek istiyorum ki; bebeğin dünyaya geldiği anda bu sıkıntıların çoğunu üzerinden atacaksın diyorum ve umut ediyorum. şu anda yaşadığın şeyleri hamile olmanında verdiği etkiyle daha stresli yaşıyorsun. ama unutma ki içinde büyüttüğün o mükemmel şey bunların hepsini seninle beraber yaşıyor. en azından onun için kendini bu kadar bırakmamalısın bu yaşadıklarının önünde bir kaya gibi güçlü durmalısın. umarım bu kötü günleri en kısa zamanda atlatır ve mutlu olursun....

Ce: ruya olsa keske

diyarım meleğim bak ben uzun süredir çaba gösteriyorum 8 yıl oldu hiç birşeyi içine atma ve kafanada tokadanbaşka bişey takma doğacak minik meleğini düşün hepmiz o melekler için yaşıyoruz elbet atlatacaksınbugünleri ama kendini üzmeden ben bu yaşta hipertansiyon hastası oldumve birkaç hastalığım daha varsinire bağlı aman canım dikkat et şimdiki aklım olsaydı kendimden ve bebeğimden başkasını takmaz sorun yapmazdım oyüzden dikkatli ol bırak herşey olucağına varır.

bak iyi şeyler düşün hayata bir bebek getirceksin bırak kaynanayı kocayı onu düşün mutlu ol.ona güzel bi hayat hazırlamaya kendini adapte et.ve dua et o bebek sana şans getirsin.o günahsız tertemiz gelicek çünki.

Geri