Rüyada iğde ağacı görmek.

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Rüyada iğde ağacı görmek.
Dün gece rüyamda iğde ağacı gördüm .Mevsim kıştı ve iğde ağacında kocaman iğdeler vardı. Ertesi gün rüyamın yorumu için islami rüya tabirlerine baktım.Yorumlar çok güzeldi fakat tersi oldu. Aile içi karmaşa ve tartışma oldu . Şimdi rüyamın anlamını bilmiyorum bilenler varsa yorumlayabilirmi ? İğde ile ilgili internetteki yorumlar şöyle ;

Diyanet: Rüyada iğde ağacının görülmesi; ahlâkı güzel, sohbeti tatlı, herkese hayır ve iyiliği dokunan ve istediği kadar iyilik yapma gücüne de sahip olamayan kimseye işaret eder.

Seyyid Süleyman: İğde ağacı iyi huylu, tatlı dilli, istemesine rağmen fazla iyilik edemeyen bir zata delildir.

Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin toplum içinde itibar sahibi olduğuna ve yaptığı güzel işlerle anılıyor olmasına delalet eder. Rüya sahibinin neredeyse çevresinde olup da kendisine hayrı dokunmayan kişi kalmamıştır bu sayede de arkasından hayır duası edeni de çoktur. Rüyada iğde görmek, rüya sahibinin iyi niyetlerine ve hak yolunda gerçekleştirmek istediği hayırlara işaret eder.

Rüyada İğde Dalı Görmek

Rüyada iğde dalı görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan pek çok hayırlı olaya delalet eder. Rüya sahibi dünyanın tüm güzelliklerinden yaralanma ve her türlü kutsal duyguyu yaşama şansına nail olacak demektir.

Şimdi iğde ağacı görmek gerçekten çok güzel bir rüya yorumu siz bir kişi yahut birkaç kişinin iyiliği için uğraşıyorsunuz yada iyi bir şeyler için uğraşıyorsunuz bu emeklerinin nihayet sonuç verecektir yanlız bunlar kısa vadede olmayacak ve kavga yada anlaşmazlık nedeniyle aranız bozuk olan kişiler size gelip af dileyecek bu arada dini manada bir yükseliş içerisine girmişsiniz dualarınızı eksik etmeyin asla çünkü bu şekilde devam ederseniz rahmani yardım size yetişecektir

Şimdi iğde ağacı görmek gerçekten çok güzel bir rüya yorumu siz bir kişi yahut birkaç kişinin iyiliği için uğraşıyorsunuz yada iyi bir şeyler için uğraşıyorsunuz bu emeklerinin nihayet sonuç verecektir yanlız bunlar kısa vadede olmayacak ve kavga yada anlaşmazlık nedeniyle aranız bozuk olan kişiler size gelip af dileyecek bu arada dini manada bir yükseliş içerisine girmişsiniz dualarınızı eksik etmeyin asla çünkü bu şekilde devam ederseniz rahmani yardım size yetişecektir

Merhaba değerli takipçimiz, bilgilendirici yorumunuz için teşekkür ederiz.

Geri