Rüyalarımı Gerçekleştiremedim

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Rüyalarımı Gerçekleştiremedim
Sana içimde nasıl bir sayfa açtığımı sen bile tahmin edemezsin, hiçbir zaman pişmanlık duymadım seni sevdiğim için, seni bir başkasına ait olduğunu söylediğinde bile seviyordum ben ve bunu gurur yapmadan tekrar tekrar söyleyecek gücüm var hala seviyorum, ama beni istememen beni çok kırdı, sana yinede sitem etmedim, o cümlelerin içinde haklı bir sitem vardı sadece. Ben sana istesemde ah edememki, benim sevgimde aha yer yok, hele sana.
Eğer kırdıysam özür dilerim, amacım bu değildi ama benide anlıyorsunsur umarım.
Seni sevdim ben o yüzden kötülüğünü isteyemem, bunu düşünmen bile beni üzer. Eğer bu bir vedaysa, gönlünce olsun herşey, iyi olan, güzel olan ne varsa hep seni bulsun.
Aklıma gelmişken söyleyeyim; ben seni hiçbir şey için suçlamadım, kötü görmedim, hiçbir hatayı, hiçbir yanlışı snde görmedim, öyle bile olsan ben seni sevdim. nasıl biri olduğun için değil, beni sevdiğin yada sevme ihtimalin olduğu için değil, bir gün benim olman içinde değil, sadece sen olduğun için ....
Neden diye sormuyorum sana biliyorum hiç hakkım olmadı buna... Asla soru sormaya hakkım olmadığı gibi...Yada asla kıskanmaya...Yada kızmaya...Özlemeye....
Bir sevmeye hakkım var sanıyordum ama ona da hakkım yokmuş anladım sonunda..
Neden benim kadar sevmedin de diyemem asla, zorla sevgi dilenecek kadar onursuzlaşmadım daha... Belki şu an bu yazı bile öyle gelebilir sen dahil bir çoklarına ama; ONURSUZLUK sevgiyi dile getirmekse eğer razıyım tüm onursuzluklara...
Belki çok açık olarak konuşmam gerekenleri konuşamadım, konuşmaya gururum vs. gibi aptalca takıldığım duygularım engel oldu...belkide SEVİYORUM sözcüğünü çok fazla kullanarak büyüsünü bozdum...korkuyordum...seni kaybetmekten korkuyordum.
RÜYALARIMI GERÇEKLEŞTİREMEDİM

Eğer elindeyse ne olur çal kapımı,
Eğer yüreğindeysem ne olur sil gözyaşımı..

Geri