Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Rüyamı yorumlayabilir misiniz?
rüyamda bebek emzirdim rüyada suni tenefüs yapmak rüyada suni teneffüs teneffüs yapmak rüyamı yorumlayın
Merhabalar.Bu gece öyle ilginç bir rüya gördüm ki anlamı var mı merak ettim.

Ben hamileyim normalde ama rüyamda doğum yaptığını ve 3üz doğurduğumu gördüm.3ü de birbirinden farklıydı ama birbirlerine benzemiyordu yani.Birisi esmer bir erkek diğeri kumral bir erkek biri de güzeller güzeli bir kızdı.Kız öyle güzeldi ki ona bakınca gözlerim kamaşıyordu.Ama sorun şu ki bütün rüyam boyunca onlar için endişelendim ve bazen nefes almadıklarını düşünüp suni tenefüs filan yaptım.Yani anlayacağınız baya bi uğraştım onlarla.Süt filan emzirdim .Bi de küs olduğum akrabalarım gelmiş bebekleri seviyorlardı.Bi de bebekler yeni doğduğu halde konuşuyorlardı... Böyle işte çok etkilendim.Yorumlayabilen olursa çok sevinirim...

Son düzenleme:
Cevap: Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Canım rüyanı ben kendimce yorumlayayım.
Öncelikle hayırlara vesile olsun diyeyeim. Doğum yapmak iyidir. Sıkıntılardan kurtuluyorsun inşallah. Güzel bebek adı üstünde güzel haberler alacağını gösteriyor.
Sorunların o bebekler. Esmer büyük sorun, yada uzun süredir var olan bir sıkıntı. O bebeklere nasıl emek verip bakıyorsan, mücadele ediyorsan inşallah kurtulacaksın.
Ben böyle yorumladım.
Küsüm dediğin insanlardanda yakında bir haber duyarsın sanırım.

canım bende hamileliğin vermiş olduğu psikoloji ile gördüğün rüyalar bunlar diye düşünüyorum ben :)

handancam çok güzel yorumlamış rüyanı :)

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim kızlar güzel yorumlarınız için normalde rüyalarımı hatırlamam ama bundan çok etkilendim hele o kızın gülüşü o kadar tatlıydı ki hiç gözümün önünden gitmiyor...

wEZAswxredrtfctgyvbhunjımkoplşğ,iüzddxcfgvhbyınş

Son düzenleme:
Geri