Saçtan Bit Nasıl Temizlenir?

bendede bit vardı ama ben saçımı boyadım ve galiba bitler kokudan öldü şimdi hiçbirşey yok saçım tertemiz sizede tavsiye ederim :D

alah kahretsın bıt kapmısım boya yapsam gecermı

nerden kaptın o bitii allah yardımcın olsun ispirto bul kafanda beklet etkisi büyük. bitler ölür ama önemli olan sirkelerin ölmesi yani yumurtaların :S

bendede bit vardı ama ben saçımı boyadım ve 1 gün sonrada saçımda hiç bişey kalmadı sanada tavsiye ederim canım bitler boya kokusndan olduler galiba sana tavsiyem saçını boya ve artık her günde ince tarakla tara umarım sendede işe yarar :D
demekki yumurtlamadan farketmissin ,yumurtalar kolay kolay olmez ince tarakla tarayarak dusurebilinir ancak

yaa saçıma bit bulaşmış ama sirkemi değilimi bilmiyorum annemede bulaştı babamada hahahah ama nasıl kurtarcam bilmiyorum sirkeyide kullanıcam ilacıda elimde 2 ilaç var biri fıs fıs gibi 100% etkili diyorlar baya bir pahalıydı
biride anti-bit herşeyi deniycem yeterki kurtulayım bu arada bitlerden korkuyorsanız helede okula felan gidiyorsanız bit toklaları var çeşit çeşit onlardan kullanın bitleri öldürüyor hemde bitlerden koruyor saçı kokulu böyle normal toka gibi kimse anlamıyor:hail:o_O:D

bende de bit var sıcak suda yıkayıp sonra ince aralıklı bi tarakla tarıyom hepsi çıkıyo tavsiye ederim ilaç kullanmayın saçlarınızı dökero_O

kızımın kafassında bit var 12 yaşında felaket kaşınıyorduönce yağğdöküpp birsaat bekledikten sonra üdtüne üzüm siekesii döktüm daha çok kaşındı ve sonra banyoo yaptırıp yatırdımm banyoda tümbitler döküldüü yarın kalktımm hiçç kaşıntıı bit yokk tavsiye ederimm eğer buda işe yaramadıysa yumurta sarısınıı alın saçınızıı yıkamadan öncee onu kaşınan yerlere sürün ondan sonra yarımsaat sonra yıkayınn ve hiçbir şey kalmaz tavsiye ederimmm iyi günler :)

Geri