Şeffaf yapışkan akıntı hamilelik belirtisi mi ?

Burcuyar

Üye
Üye
Şeffaf yapışkan akıntı hamilelik belirtisi mi ?
Hayırlı günler. Adetim düzenlidir her ay adet olurum erken geldiği olur ama gecikmez. Nadiren gecikir. 29 Kasım'da adet oldum. Sabit 6 gün sürer. Adetken alttan muayene oldum. Ondan sonra çoğaldı adetim 10 gün sürdü. Ve hala adet olmadım. Göğüste şişlik var ama ağrı yok hafif bel ağrım var ara sıra da kasık ağrısı. 8-10 gün önce felan bir iki damla kahverengi leke geldi başka bir şey gelmedi. şeffaf yapışkan akıntı geliyor şu sıralar. 10 aydır gebelik deniyorum ne eşimde ne de bende hiçbir sıkıntı yok çok şükür.. Hamilelik belirtisi olabilir mi?

Selamlar Hayatım öncelikle YÜZDE YÜZ HAMİLELİK BELİRTİLERİNİ aşağıdaki konumuzdan detaylı şekilde yazdık oradan inceleyebilirsin.

Şunu sormak istiyorum 12. ayda adet oldunuz mu ? En son adetiniz net olarak hangi gün. Bir şey daha bu ay hiç gebelik testi yaptırdınız mı ? İlaç kullanımınız oldu mu ? Antibiyotik ağrı kesici üzüntü sevinç durumu vs vs bilgi verir misiniz lütfen ?

Selamlar Hayatım öncelikle YÜZDE YÜZ HAMİLELİK BELİRTİLERİNİ aşağıdaki konumuzdan detaylı şekilde yazdık oradan inceleyebilirsin.

Şunu sormak istiyorum 12. ayda adet oldunuz mu ? En son adetiniz net olarak hangi gün. Bir şey daha bu ay hiç gebelik testi yaptırdınız mı ? İlaç kullanımınız oldu mu ? Antibiyotik ağrı kesici üzüntü sevinç durumu vs vs bilgi verir misiniz lütfen ?
Olmadım en son 29 Kasım'da oldum. Gebelik testi Yapmadım hep tek çizgi görüyorum alt üst oluyor moralim keyfim 3-4 gün olmazsa o zaman yapmayı düşünüyorum. Hayır ilaç kullanmadım antibiyotik ağrı kesici vs.sadece folik asit ve coraspin kullandım. Üzüntü hali olmadı hiç. bazı stres yaptığım şeyler vardı hayatımda onları çözdüm gayet mutluydum 1.5 aydır

Selamlar hayatım, bu dediklerim olmadı ise hamilelik şüphesi yükseliyor tabi ki. Kan testi yaptırmanı tavsiye ediyorum sana. Yaptığın sonucunu da bizlere yazar isen değerlendirebiliriz. Kendin de aşağıdaki konuya bakarak test sonuçlarındaki yazan rakamların ne anlama geldiğini öğrenebilirsinz.

BETAHCG GEBELİK TESTİ DEĞERLENDİRME

Selamlar hayatım, bu dediklerim olmadı ise hamilelik şüphesi yükseliyor tabi ki. Kan testi yaptırmanı tavsiye ediyorum sana. Yaptığın sonucunu da bizlere yazar isen değerlendirebiliriz. Kendin de aşağıdaki konuya bakarak test sonuçlarındaki yazan rakamların ne anlama geldiğini öğrenebilirsinz.

BETAHCG GEBELİK TESTİ DEĞERLENDİRME
Tabiki varsa paylaşırım. İnşAllah vardır♡

Geri