Selülit İçin Ananas Mucizesi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selülit İçin Ananas Mucizesi
ananas selülit ananas çayı kabuğu ananasın kabuğu kabuğunun faydaları
Geçen gün düşünüyordum. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Siz kendinizden vazgeçtiğiniz an vücudunuz da sizden vazgeçiyor.

Kendinizi asla bırakmayın. Artık formda kalma ve zayıflama konusunda tüm dünya kas sistemi üzerine yoğunlaşıyor. Yani yağ oranını azaltıp kas oranını artırmak gerekli. Bunu duyduğumda zor demiştim. Çünkü ben de çoğu insan gibi hareket etmeyi sevmiyorum ama karbonhidratları çok seviyordum. Ve o zaman kilo almak kaçınılmaz oluyor.

Kilo almaya başladığınız an moraliniz bozuluyor giyinmekten hoşlanmıyorsanız. Saçlarınıza bakmıyorsunuz ve zincirleme olarak kendinize güveniniz azalıyor. En önemlisi selülit konusunu düşünmek bile istemiyorum. Hiç düşündünüzmü kendinizi önemsediğiniz an dünya sizin etrafınızda dönmeye başlayacak. Mutsuzluğun temelinde değersizlik duygusu yatıyor. Önce kendiniz için önemlisiniz.
Kendinizi mutlu edip o enerjiyi yaymaya başladığınız anda etrafınızdaki kişilerin yaklaşımı çok farklı olacak. Bugün başlayın mutlu değilseniz değiştirin düşünceleri. Bugüne kadar hep negatif düşündüm elime hiçbirşey geçmedi. Artık herşeye olumlu bakıyorum. Deneyin beni anlayacaksınız.
Kulaklarınızı tıkayın hep iyi olacağını hayal edin. Yalnız değilsiniz istisnasız herkes problemler yaşıyor ama biz onların yaşadıklarını bilemediğimiz için hep en acısını biz yaşıyoruz sanıyoruz. Hepimizin bu yaşamda farklı deneyimleri var sırayla geçiyoruz tüm sınavlardan. Ama tek bir gerçek var o da sizsiniz.
Üzüldüğünüz zaman vazgeçmeyin yaşamdan. Su içmek en önemlisi günde 2.5 litre su hem sağlığınız hem formda kalmanız için çok önemli. Sabahları ballı limonlu ılık su ile güne başlarsanız daha az acıkırsınız. Siyah çay beyindeki susama merkezini baskıladığı için uzmanlar bitki çaylarını daha çok tavsiye ediyor.
Hiçbir şey yapamıyorsanız biraz hareketli olmaya çalışıp su için. Hergün yeşil çay ve melissa çayı içerseniz daha kolay formda kalırsınız. Bir doktorun tavsiyesi üzerine Selülit için ananas kabuğunu suda limon kabuklarıyla haşlayıp soğutup onbeş gün içtim. Bana birçok kremden ve haplardan daha iyi geldi. Bol su ile birlikte ananas suyunu içerseniz çok faydasını göreceksiniz. Saçlarınız için sihirli bir formul ise kuru maya zeytinyağı ile karıştırılıp saça haftada bir sürülünce sonuçlarını sizde görecekseniz. Güzel bir hafta diliyorum kendinizi mutlu etmeyi unutmayın.

Meltem Şarkışlalı

ya bu ananas çayını nasıl yaptınız ve kaçbardak içtiniz günde yazarsanız sevinirim

Geri