Şemalı kanaviçe modelleri

• Konbuyu başlatan PaSikA
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
şemalı kanaviçe modelleri kanevice modelleri kanaviçe şemalı

Şemaları da üzerinde olan yastıklar için ve diğer şekillerde masalarınızda kullanabileceğiniz harika kanaviçe modelleri var kızlar bu modellerin yapılışlarını biliyorsanız konumuza yazabilirsiniz ben örnek olarak sizlere sunuyorum.

kanavice_modelleri__-1-jpg.73053 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-2-jpg.73054 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-3-jpg.73055 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-4-jpg.73056 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-5-jpg.73057 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-6-jpg.73058 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-7-jpg.73059 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-8-jpg.73060 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-9-jpg.73061 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-10-jpg.73062 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-11-jpg.73063 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-12-jpg.73064 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-13-jpg.73065 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-14-jpg.73066 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-15-jpg.73067 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum
kanavice_modelleri__-16-jpg.73068 Şemalı kanaviçe modelleri Melekler Mekanı Forum

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Cevap: Şemalı kanaviçe modelleri

Sevimli cadı

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Canım annem çeyizime kaneviçeden çeşit çeşit ürün koymuştu. Havlularım, çarşaflarım pike takımım . Şimdi hepsi hurçta öylece bekliyor. Kanevçiyi kıyafetlerde kullanmayıda seviyorum. Özellikle yazlık kıyafetlerde çok hoş duruyor. Geçen yıl bir çok yazlık kışlık elbise modellerinde kaneviçe yer aldı ama tam olarak istediğimi bulamadım. Şöyle iyi bir terzi bulsam hayalimdeki kaneviçeli elbiseyi yaptıracağım

Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
LaViNYaM Örgü, Dikiş & Nakış 0
N Örgü, Dikiş & Nakış 15
*MeleK* Örgü, Dikiş & Nakış 1
*MeleK* Örgü, Dikiş & Nakış 2
*MeleK* Örgü, Dikiş & Nakış 0
*MeleK* Örgü, Dikiş & Nakış 26
*MeleK* Örgü, Dikiş & Nakış 16
*MeleK* Örgü, Dikiş & Nakış 41