Sempatik Sözler

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Sempatik Sözler
Sempatik Sözler lazım bana umarım sizden yeni ve güzel Sempatik Sözler çıkar kızlar.

Kısa Sempatik Sözler

-İstikbaLimdeki tek Hecesin benLiğimdeki biricil diLbersin bebeğim..

-Yarınlarıma koşuyorum Seninle Fazla Hızlı Koma Aşkım bekle Benide

-Güzelliğine nazar Değmesin Değecek Nazar bize geLmesin...

-Sen Benim için bir meLodisin Senin Sesini Duyunca gözlerim Açılıyor Hafif bir tebessümle Başlıyorum yaşamaya.

-Sen Bana Eşsin ve Sen Bu Dünyada teksin AŞKIM!

-Rabbimin Yarattığı Bu Güzelliğe Ancak Ben Sahip Çıkarım Seni Çok Seviyorum bebeğim.

-Asma Yüzünü güL Biraz Seviyorum Seni yapma Naz

-Dünya Döndüğü Sürece Seninim Durduğunda Sen Benimsin

-Seni Düşünüyorum Saat Gece Yarısı OLdu Yaptığın Şakalarda biLe buluyorum Aşkını..

-Güzel Olan Herşeye Senin Adını Koydum Senin Adın Zaten Herşeyden Güzel Bebeğim..

-Bırak kendini Hayatın Akışına ben Tutucam Yolun Sonunda

-Yüzünde Bir Gamze Gözünde Bir yaş Sözünde Sadece Aşk kelimesi Olmak isterim Aşkım..

-Aşk Bir ressamın Çizdiği resim Bir Sanatçının Söylediği Beste Bir Sporcunun Kazanma Azimi Bir Serseri Aşığın iSe iDeaLidir Bendeki Sen Gibi..

-Yorulmaz bedenim Sen varken Bu Hayatta Dinç kalırım Senin Yanında Aşkım..

Seninle çıkmaya Başladığımızdan Beri içimdeki Çocuğu Durduramıyorum Seni Saf ve Çocuksu kalbimle Seviyorum Aşkım..

-Hayatımın parmak izi oldun bebeğim bütün aramalar sonucu kalbimden parmak izini silemiyoruz sen benimsin..

-Derin Duygularda kaybolan kalbimi yeniden Çıkardın Bedenimin Sol üst köşesine Sana Hayatımı Borçluyum bebeğim..

-şimdi seni düşünüyorum ne yapıyorsun acaba? sende beni düşünüyormusun soruyorum bunu kendime, düşünmesende kaLbim Seninle ben düşünürüm ikimizin yerine bebeğim..

-ESrarLı gecelerime ışık oLan tek insansın beni bu ışıkdan mahrum etme bebeğim..

-Reset Atıyorum Kalbime Format Atıyorum beynime yeniden Yüklemek istiyorum Seni Bedenime

-Dünyadaki Acılara ikimiz Meydan Okuduk Bu zamana kadar, Şimdi Mutluluk Dersi vericez Acılara bebeğim.

ben seni okadar saf ve temiz duygularımla seviyorumki seni düşünürken sigara bile içmiyorum aşkım

-Aşk Yorgunuyum Seninle Doluyum...

-öLümsüz Aşkımın öLümsüz Gülüne öLümsüz Bir Hediye Veriyorum Sevgimi..

Geri