sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sevgilim için doğum günü sözleri arıyorum
Merhaba, yakında sevgilimin doğum günü ve ona smsla faceden soğum günü sözleri yazamk istiyorum.Tabi kutlamasını da yapacağız ama güzel sözler de yazmak istiyorum :)

Bütün Hayallerin, Bütün Umutlarınla Birlik olsun, Dileklerin, Duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun Sevgilim..

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen... Bulduğuma hala inanamadığımsın... Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyiki doğdun iyiki benimlesin Herşeyimm Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğum günün kutlu olsun!Aşkım!!

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda senle inş bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Aşkım..

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, Doğum günün Kutlu Olsun Canım

Benzer Diğer Konularımız !

Geri