Sezeryandan sonra kanama ne kadar sürer çok olur mu?

• Konbuyu başlatan Smblbdm00
  • Başlangıç tarihi
S

Smblbdm00

Forum Okuru
Sezeryandan sonra kanama ne kadar sürer çok olur mu?

Sezeryandan sonra ne kadar kanama olur melek kadınlar kulübü sezeryandan sonra kaç gün kanama olur forum'da.​

Kızlar benim doğumum yaklaşıyor ama büyük ihtimalle sezeryan olabilir ve birazda içimde korku var ne yalan söyleyeyim sizden bu konuda yorum bekliyorum sezeryandan sonra hemen ayağa kalkabildin izmi normal doğuma göre nasıl sıkıntıları var ya da en önemli sorun da şu sezeryandan sonra ne kadar kanama olur ve kaç gün sürer bu kanama?

Merhabalar
Umarım sağlıklı bir doğum gerçekleştirirsiniz kucağınıza sağlıkla bebeğinizi alırsınız dilemek istiyorum. Haliyle normal doğuma göre sezeryan doğum zorlukları var bende sezeryan doğum geçirdim ikiz gebelikten dolayı kalkmak yürümek bebeklerinize utmak biraz İlk zamanlar zor olabiliyor ama ne kadar hızlı kalkıp yürürseniz o kadar kolay açılıyorsunuz. Sezeryan doğumda kanama miktarı çok sorulan sorulardan birisi. Sezeryandan sonra ne kadar kanama olur sorunuza cevap ben şunu söylemek istiyorum. Normal doğum da olsa sezeryan doğumda olsa 40 gün kadar bir lohusa dönemi geçiriyorsunuz yani bu 40 gün içerisinde kanamanız azalarak bitmeye yakınlaşıyor. Bu kanama miktarı İlk günler çok fazla olur ama 40 günün sonunda doğru azalarak biter. Bu kanamam süresi 6 haftaya kadar da sürebilir yani 40 günü biraz aşabilir.

Sezeryandan sonra normal doğum konusunu daha çok sık soru olarak alıyoruz hanımlardan özellikle aşağıdaki konunun linkini bu konuda incelemenizi tavsiye ederim. "Sezeryandan sonra normal doğum olur mu"

Geri