simdiye kadar gordugunuz en ilginc ruya

LAemily

Yeni Üye
Üye
simdiye kadar gordugunuz en ilginc ruya
ilginc rüyalar en ilginç rüyalar ilginç rüya
ben uykuya daldigim anda sanki iknci bir hayat yasiyorumher gece mutlaka ruya gorurum ve sabah uyandigimda da hepsini net olarak hatirlarim. ama simdiye kadar gorupde unutamadigim bir ruya var

ortaokuldaydim bu ruyayi gordugumde. bahce icinde cok guzel bir evin teras katindayim ve gece. gokyuzune bakiyorum yildizlar o kadar guzel parildiyorki insanin icine huzur veren cinsten sonra birden yukardan bir ses duyuyorum. Allah benimle konusuyor bana diyorki bolbol dua et. korkuorum o sesi duydugumda aradan 15 sene gecemsine ragmen hala sesi ve ruyayi cok net hatirliorum. ve gokyuzunden bana paralar yagiyor.

üç kere gördüğüm rüyam.. aynı yerde aynı şekilde hep bir yeşillikten gecerken bir su ve ordan geçerken küçük bir kız cocugu elini uzatırken bana ; o an benim önümdeki o suyun içi komple altın ve kagıt para ama biri bile ıslanmıyordu ... dedım herhalde mırasamı konacam ne hala ne parabulduk anasını satimm nede pull :S

ayy kıs ürperdim birden allammm ayyy :S:S
ama ii olabılır kıme nasıp olmuskı böle bi rüya..

Bir keresinde biz pikniğe gidiyoruz kuzenimde geliyor metalden yapılmış kocaman bir çukur var.Kuzenim koşarken oraya düşüyor ben çok korkuyorum...

Bikac ay önce ne oldu tam belli olmayan bir olay yasadim ve ondan sonrada biseyler olmaya devam etti annemle kavga edioduk beddu ediyordu baya cunüptüm yatağa yattım fena bir sıkintı bastı gece 2 saat fln uyuyamadım kulagım cınlıyordu sonra balkona cktım yattım yataga telefona bakıyordum gözlerimi kapattım kitlendm bidaha acamadim yataktan kalkıyordm balkondan çıglık sesi geliyordu kapısını actm balkonda vodo kuklası gibi kukla vrdı cıglık ondan geliyordu vuruyordum balkon demirine sıkısıyordu snra yolda sokakta birsürü siyah varlıklar görüyordum o halde bagırıyordum balkonda snra gözlerimi acmaya calısıyordum dua edip anca öyle actm snra kitlendip 10 dakika fln fena sekilde terledim snra kalktm annemlerin yanına kostum kalktılar uykudan yere oturd yatak serp 1 saat fln sabit durdum snra 1 saat fln ağladım snra annem kalktı okudu bni yattım uykumdan fırlayp gözler görüyordum siyah muska yaptrdık duaları safranlı sulara koyup ictim snraları ara ara üstümde geziolardı yatarken biseyler görüyordum gözler görüyordum son zamanlarda garip rüyalar görüyorum harabeler simsekle carpılmalar cami önünde ama normal çarpılmıs gibi agzım yamuluyor son rüyamda annemler ugramıslar buna dior rüyamda carpılmadan önce arkadaslarımlada tartışıyorsum noluyor bana yardım edin lütfen intihara felanda kalkıstm 170 kiloyum cok sıkıntıdaım lyssınavm vyardım edin lütfen bktım artık kücükken köyde arkadaslarla yıkık bir camiye gidip cok dalga gecmistik ordada görmüstüm yardım ???

Bikac ay önce ne oldu tam belli olmayan bir olay yasadim ve ondan sonrada biseyler olmaya devam etti annemle kavga edioduk beddu ediyordu baya cunüptüm yatağa yattım fena bir sıkintı bastı gece 2 saat fln uyuyamadım kulagım cınlıyordu sonra balkona cktım yattım yataga telefona bakıyordum gözlerimi kapattım kitlendm bidaha acamadim yataktan kalkıyordm balkondan çıglık sesi geliyordu kapısını actm balkonda vodo kuklası gibi kukla vrdı cıglık ondan geliyordu vuruyordum balkon demirine sıkısıyordu snra yolda sokakta birsürü siyah varlıklar görüyordum o halde bagırıyordum balkonda snra gözlerimi acmaya calısıyordum dua edip anca öyle actm snra kitlendip 10 dakika fln fena sekilde terledim snra kalktm annemlerin yanına kostum kalktılar uykudan yere oturd yatak serp 1 saat fln sabit durdum snra 1 saat fln ağladım snra annem kalktı okudu bni yattım uykumdan fırlayp gözler görüyordum siyah muska yaptrdık duaları safranlı sulara koyup ictim snraları ara ara üstümde geziolardı yatarken biseyler görüyordum gözler görüyordum son zamanlarda garip rüyalar görüyorum harabeler simsekle carpılmalar cami önünde ama normal çarpılmıs gibi agzım yamuluyor son rüyamda annemler ugramıslar buna dior rüyamda carpılmadan önce arkadaslarımlada tartışıyorsum noluyor bana yardım edin lütfen intihara felanda kalkıstm 170 kiloyum cok sıkıntıdaım lyssınavm vyardım edin lütfen bktım artık kücükken köyde arkadaslarla yıkık bir camiye gidip cok dalga gecmistik ordada görmüstüm yardım ???

tövbe tövbe çok ilginç bir rüya gerçekten ama günaha girmişsin buda sana uyarı tövbe et senin için hayırlı olan bu bence bende çok tuhaf rüyalar görüyorum küçüklüğümden beri hala da görüyorum ama rüyaların kötüsünü anlatmak iyi değil derler

Geri