Simli İpten Örgü Modelleri Işıl Işıllar

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Simli İpten Örgü Modelleri Işıl Işıllar
Simli İpten Örgü Modelleri- Özellikle biz hanımlar ışıltıyı süsü çok severiz. Özellikle de üzerimizdeki kıyafetlerimizde bu süsü bu ihtişam ve ışıltıyı kullanmak isteriz. Buna simli iplerle örgüler de dahil. Maharetli ellerden nasıl güzel modeller çıkmış hepsinden bir örnek paylaşmak istiyorum sizlerle. Özellikle simli iplerle şallar çok şık görünüyor söylemek isterim. Gece özel davetler için kullanabileceğiniz bolerolar, pançolar ceketler ve daha birçoğu... Hatta tam da tatile görümcemlere gelmişken onun örgü koleksiyonunu da inceleme fırsatı buldum. Eskiden yaptığı çok güzel simli süveter modellerini sizlerle paylaşacağım umarım beğenirsiniz. İlk iki model görümcemin koleksiyonundan iki örnek. Simli iple örülmüş ilk kısa kollu süveter .. numaralı şişle örülmüş. Yaka kısmı ise tığ işinden örülmüş şık bir örnek. Işıl ışıl da parlıyor. Yıllar önce yapmasına rağmen hala şıklığını koruyor.

20160821_111244.jpg

Bu yeşil süveter de yine görümceme ait bir örnek. Yakası fırfırlı gül motifi ile süslenmiş kollarının uçları ispanyol işlenmiş çok hoş. Böyle çok yıprandığına bakmayın çok güzel yumuşacık bir model.

20160821_112634.jpg

Şimdi netten bulduğum örnekleri inceleyelim. Bu da şahane bir şal modeli. Özel günlerde giyebileceğiniz günlük kullanabileceğiniz bir şal modeli.

simli iple orulmus sal ornegi.jpg

simli ipten file orgu uclari sacakli sal.jpg

Simli ipten örülmüş çok tatlı bir bebek süveteri. Önündeki beyaz küçük kalp motifleri ile şirin mi şirin olmuş. Simli ipten çok çeşitli örnekler yapabilirsiniz. Haydi hanımlar şişlerinizi hazırlayın kışlıklarınızı en güzel simli iplerden tasarlayın. Eminim simli ipten örgü modellerimiz de size faydalı olacaktır.

simli ipten orulmus bebek suveteri.jpg

Bu tığ işi hırkaya bayıldım. Simli iple harika bir modele dönüşmüş. Beyaz bir gömlekle de çok uyumlu olmuş. İşlemeleri motifleri ile rengi ile çok hoş gerçekten. Aslında hırkadan daha çok ceket modeli de diyebiliriz.

simli ipten tig isi orgu hirka.jpg

Çok özel geceler ve davetlerde elbise abiye elbise üzerine giyebileceğiniz çok hoş bir bolero. Tığ işinden örülmüş simli iple şahane bir hale gelmiş.

siyah simli ipten orgu bolero.jpg

Geri