Sma mama kullananlar En ucuz ve kalitelisini nereden alabilirim ?

N

nezamanyapimm

Forum Okuru
Sma mama kullananlar En ucuz ve kalitelisini nereden alabilirim ?

Sma mama kullananlar melek kadınlar kulübü Sma mamayı en ucuz nereden alabilirim

Kızlar herkese selamlar sıkıntılar büyük ve artık mecburen internet ortamından kaliteli ve ucuz ürünleri bulmak için bakıyoruz. ben de sizlerden birisiyim bebeğim anne sütü almadı ve ben sma mama kullanıyorum bizim buradaki marketler vicdansızlar ve baya zam gelmiş durumda tam olarak bu mamayı temin edebileceğim kargo ücreti olmayan ya da çok az olan kaliteli ürünler arıyorum acaba nereden alıyorsunuz ben nereden alabilirim tavsiye edeceğiniz ucuz sma mama satışı yapan siteler var mı bilgi verirseniz sevinirim..

Kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Bu ürünü sağlam ve ucuz olarak n11 mağazasından satın alabilirsiniz. Hatta ben bir araştırm yaptım ve bir çok ürünü var hangisini kullandığınızı yazmamışsınız ama kullananların tamamına yakını çok iyi diyorlar. Bu arada ürünü başka mağazalardan trendyoldan hepsiburadadan da takip edip karşılaştırabilirsiniz.

Alacağınız mağaza puanlarını kontrol edin lütfen. Yeni mağazalardan satın almayın. Mağaza puanı mümkün ise 100 olan yerlerden alışveriş yapınız

N11 DAKİ ÜRÜNLER

sma dan memnun kaldınız mı bende denemek istiyordum ancak şu son çıkan söylentiler beni biraz endişelendirdi nestle ürünlerinin sağlıksız olması ile ilgili haber

Sma mama kullananlar melek kadınlar kulübü Sma mamayı en ucuz nereden alabilirim

Kızlar herkese selamlar sıkıntılar büyük ve artık mecburen internet ortamından kaliteli ve ucuz ürünleri bulmak için bakıyoruz. ben de sizlerden birisiyim bebeğim anne sütü almadı ve ben sma mama kullanıyorum bizim buradaki marketler vicdansızlar ve baya zam gelmiş durumda tam olarak bu mamayı temin edebileceğim kargo ücreti olmayan ya da çok az olan kaliteli ürünler arıyorum acaba nereden alıyorsunuz ben nereden alabilirim tavsiye edeceğiniz ucuz sma mama satışı yapan siteler var mı bilgi verirseniz sevinirim..
selam, sma mamadan memnun kaldınız mı bende denemek istiyorum ancak çıkan haberler beni biraz korkuttu bu nestlenin sağlıksızmış haberleri o yüzden çekindim

Hangi haberlerden bahsediyorsunuz. Bana konu linki ya da haberi nerede gördü iseniz söyler misiniz ben öyle bir şey duymadım. Sürekli bi karalama kampanyası var ama bilemedim şimdi. Haberin linkini atar mısınız lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım konu linkini güncelledim. Yani ürünlerini incelediğimde aralarında mama olmadığını görüyorum. Öyle kolay değil bu işler ben pek böyle bir haber görmediğim için sana haber kaynağını sordum. Ben pek itibar etmiyorum. Tabiki karar senin :)

Hayatım konu linkini güncelledim. Yani ürünlerini incelediğimde aralarında mama olmadığını görüyorum. Öyle kolay değil bu işler ben pek böyle bir haber görmediğim için sana haber kaynağını sordum. Ben pek itibar etmiyorum. Tabiki karar senin :)
ne bileyim canım insan ister istemez başlıklarda görünce etkileniyor valla ben halen karar veremedim :(

Vallahi hayatım sen bilirsin ama bi düşün böyle bi marka böyle bir şey yapar mı bilemiyorum deme ne kadar köklü bi marka ona bak olsa haberlerde çıkardı yasaklarlardı. Birisi bi kuyuya taş atıyor delinin biri elli kişi çıkartamıyor. :) Tabiki karar senin.

Vallahi hayatım sen bilirsin ama bi düşün böyle bi marka böyle bir şey yapar mı bilemiyorum deme ne kadar köklü bi marka ona bak olsa haberlerde çıkardı yasaklarlardı. Birisi bi kuyuya taş atıyor delinin biri elli kişi çıkartamıyor. :) Tabiki karar senin.
Aynen ama işte insanında içine bir kurt düşünce rahat etmiyor neyse bakalım biraz bekleyelim ne olacak ;)

Geri